piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szansa dla Szatana...?

A więc tak.. Zainstalowałem DirectX10 RC2 Fix 3-Pre-Final, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów. ;/ Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy przed instalacją nowych sterowników, tych które podałeś w linku wyżej muszę najpierw odinstalować stare sterowniki? Może głupie pytanie, ale chce się upewnić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Zainstalowałem także sterowniki, które podałeś w linku, ale również nie przyniosło to żadnych rezultatów.. Idę spać, ile można siedzieć? Dobranoc :) Ale mimo wszystko proszę o pomoc w dalszym rozwiązywaniu tego problemu :p Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

do moderatora prosze o usuniecie konta Chemb_Gró_Armja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

moim zdaniem lepej kupic sobie dzialke budowlana i postawic dom systemem gospodarczym niz kupowac te kitki w bloku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

koniec swiata w 2012 co o tym myslicie ??
http://www.youtube.com/watch?v=-KGg0BWFb-4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Czasami przy instalacji automatycznie podpina sterowniki od innych systemów. Wskaż mu folder docelowy ze sterownikami dedykowanymi pod system który używasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Nie musisz odinst. sterownikow ;) windows ma wpływ ja jakosc najlepiej jak bys sciagnał z SP3 i przeinstalował nowe sterowniki z neta.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

O njieeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

oo siostra jasia :D siemasz!: D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

nie sioztra! i nie mam nidz wzpóblego z jaziem.. Cześdź ;)

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

wszystko bardzo ładnie, faktycznie chciałem zareklamować, ale nie tyle forum (które jest tylko dodatkiem) co stronę, która rozwija się b. dynamicznie, choć istnieje tylko kilka dni. Strona pomaga w codziennym życiu a także wyróżia się tym iż nie opowiada sztucznie historii kraju, której i tak nikt nie czyta, czy danych o ludności etc. Wiadomości takie potrzebe są zapewne tylko fanatykom wyspy i uczniom,. Na www.herde.pl możemy b. łatwo przeliczyć korony isl na plny, sprawdzic pogodę, dowiedzieć się więcej o imprezach które były i będą, wiadomościach z kraju, otrzymać pomoc odnośnie zakupu auta, rozkładu jazdy autobusów, zobaczyć wyniki islandzkich gier losowych, łatwo znaleść poszukiwany adres na mapie, tanio kupić bilet lotniczy, powiadomić innych o czymś co uważamy za słuszne lub ważne i podyskutować o tym, etc., etc., etc., i dużo dużo więcej bez potrzeby wyszukiwania tego w sieci. Wiem, że to i tak mało, ale pomaga, a strona jest non stop rozbudowywana, dodawane są nowe linki, czy też widget'y. Domyślam się, że i tak posypią się negatywne odpowiedzi, ale cóż, może komuś nowa POLSKA STRONA O ŻYCIU NA ISLANDII przypadnie do gustu i ją doceni (a także trud jaki włożyłem w jej zrobienie).

Szczęśliwego Nowego Roku 2010 łomżyniacy, na wakacje wpadnę ;D

www.herde.pl - może nie idealna, ale wyjątkowa.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

zabawki, ubrania, przybory szkolne - mozna przeznaczyc dla Domu Dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Wszystko zależy od pary młodej. Jeżeli coś zaproponują, na pewno goście to mile zaakceptują. Pomysłów może być wiele: puszka (datki dla Hospicjum), zabawki i art. szkolne dla dzieci z domów dziecka ..... Uważam, ze też dobrym pomysłem byłoby na pogrzeb nie znosić kwiatów tylko datki zebrać w puszkę dla Hospicjum. Tutaj też z taką inicjatywą musiałaby wyjść rodzina zmarłego. Wystarczyłyby wieńce od najbliższej rodziny. Życzę wielu pomysłów i wprowadzanie je w życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Oo Trollu widzisz byś pisał normalnie jak teraz to by było OK :) a nie jakieś seplenię jak byś budyń wpierdzielał .

A do tematu ! Windows SP2 ? oryginał nie żadna przeróbka ? bo to wielkie ma znaczenie bo często jest tak że te ściągane z neta Windowsy mają już w sobie kilka haczyków takie np że już są po instalowane sterowniki kart graficznych innych firm :) a moim zdaniem przeżuć się na Windows 7 zobacz tam jak by działało wszystko :) XP na takich komputerach jak twój będzie się tylko zamulać i psuć ja ci mówię :) mój komputer ma 5 lat a na nim windows 7 działał porządku ale wiadomo 1 GB ramu i procesor jedno rdzeniowy to XP ale już lepsze komputery to tylko vista i 7 i tam odraz masz upadle sterowniki to znaczy że sam ci zainstaluje najnowsze stery :) i jeszcze dam ci rade nie formatuj zbyt często później ci się będzie sypać !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

butelka wina, książka, kupon lotka,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Po pierwsze zainstaluj SP3 do tego windowsa, potem najnowsze stery z neta i jak je zainstalujesz pojawi ci się ikonka nvidia przy godzinie, więc wejdź tam w opcje i tam będziesz miał taki suwak czy wydajność czy jakość (ustaw jakość :)). Następnie poszukaj w tych opcjach jeszcze gdzie się zmienia parametry do poszczególnych gier. (wybierasz z listy grę i tam ustawiasz np. AA X16, wygładzanie krawędzie i wiele innych opcji wizualnych). Aha zainstaluj jeszcze najnowszego FrameWorka, najnowszy teraz to chyba 3.0 ale pewien nie jestem.
Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

fczoraj będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Chemb_Gró_Armja próbujesz naśladować jasia śmietanę?? a może to jego drugie konto?!? Tak czy inaczej słabo ci idzie .. ;//

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Czy wie ktoś czy jest w Łomży żywa szopka. Wiem że była w tamtym roku przy kościele Św. Andrzeja Boboli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

a gdzie jest kościół św. Andrzeja Boboli? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

informacje sledziowskie sa na sledziowskim forum.
Tu jest Łomża !

bIonddupek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

kolejny debil na pseudo forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

rieci idiet o eto shto wy budiet kacatsia na dierewak, igrat

bIonddupek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

bez kitu na łomzynskim forum pytac o sledziowe galerie heheh jak zdradziłes łomze ze sledziowem to pytaj sie swoich sledziowych ziomów a nie łomzyniaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Jest, możesz się wybrać do Boboli.
Świnka miniaturka rządzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Jest, przejdź się do MDK i się popytaj, powinni dać CI namiary do ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

Pisze wlasnie na TYM forum aby znalesc kontak do tych ludzi , jakies filmy , cokolwiek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szansa dla Szatana...?

a po co ostrzyć jak lodowisko nieczynne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org