piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPEC - stanowisko wobec "7"

Ja co pare dni mam ruchome schody jak nawalony ide do domu :P Chcesz sie przejechac ? idz sie napic :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - stanowisko wobec "7"

widze duzo podobienstw w podejsciu do wyzej wymienionych. moll tez byl popierany przez wladze i rozne organizacje wszelkie słowa krytyki to juz rasizm a jak sie to skonczyło wszyscy dobrze wiedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - stanowisko wobec "7"

A Twoimi słowami mówię dlatego, że najpierw sama twierdzisz, że po jednym osobniku nie da się ocenić narodu a potem piszesz, że spotkałaś normalnego muzułmańca i dlatego twierdzisz, że wszyscy są normalni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - stanowisko wobec "7"

do siuda88

po jakim czasie pokazala Ci sie informacja na stronie oterminie MS? wczesniej wyskakiwalo ze 'BRAK INFORMACJI' tak??

pozdrawiam

KWPoznań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - stanowisko wobec "7"

IST..

przez długi czas najlepszy ISP w Łomży, super cena za super prędkość. W ostatnim czasie spadł na psy.

Już od około miesiąca nie miałem transferu 1000kb/s, teraz max to 300kb/s, a w weekendy nawet tego nie, czyżby to smutny koniec panowania IST. Nadszedł czas na zmianę dostawcy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - stanowisko wobec "7"

to jest badanie statystyczne, to jest podobnie jak są wybory powszechne to ci wcześniej podają % badanie np na 1000 wyborców i wychodzi wynik z minimalnym błędem statystycznym, tak to sie odbywa, więc jak będziesz myślał że kiedy ty nie pojdziesz na wybory to prezydenta nie wybiorą będziesz w błędzie bo jestes tylko promilem, ale jeśli będzie takich tysiące czy miliony to takie statystyki to napewno uwzględnią, mam nadzieję że zrozumiałeś, bo prościej już nie można...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org