czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Unikalny szantaż !!!

Jak w temacie.Nie działają mi google.Wpisuje w pasek byle co,ładuje się i pozostaje pusta(czysta,biała) strona.Nie wiem co może być tego przyczyną.
Z góry dzięki za pomoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

Już nie macie co robić tylko wymyślać niepotrzebne historie.Robicie z igły widły i pokazujecie swój poziom. Było fajnie, super zaśpiewała i po co szukać w tym brudu. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

kurde do tego trzeba miec wlosy jak afro nigger kumasz PENDEHO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

witam,
ja chyba to rozpracowałem :)
po pierwsze podstawa stypendium jest liczona na podstawie przepracowanych dni, bierze się pełne stypendium (obecnie 791zł) i jeśli stażysta przepracował cały miesiąc (nieważne ile miał dni) to jest to dalej 791zł, jeśli staż rozpoczęliśmy, np. od 3 dnia miesiąca, to za dwa dni jest odcinane, czyli jakieś 60zł (30zł za dzień czy jakoś tak, jak wyżej to ktoś policzył).

po drugie, zakladamy że przepracowaliśmy pełny miesiąc (nieważne ile dni roboczych, ważne że pełny miesiąc kalendarzonwy), więc mamy dostać 791zł brutto, od tego jest odliczony podatek 35zł (nie wiem od czego zależy, ale tyle jest wyszczególnione na kartce do wypłaty którą dostajemy z urzędu pracy), oraz składka na ubezpieczenie zdrowotne równa 9% wysokości brutto stypendium, czyli jest to 9% z 791zł, a więc 71,19zł. Teraz jeśli odejmiemy od 791zł kwotę 35zł, oraz 71,19zł otrzymamy wartość netto naszego stypendium, czyli 684,81zł którą dostaniemy w banku.

dodatkowe ubezpieczenia, a więc emerytalne, rentowe i wypadkowe, nie są na szczęście doliczane od wysokości naszego stypendium i płaci je za nas urząd pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

precz malpolódy @ !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

jasne ze Domel o dobroplascie nawet nie mysl troche wiecej zaplacisz ale masz okna z wyzszej pólki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

po co kupować, sam zbij z desek, Bob budowniczy się kłania, Jasiu ile trwa szkolenie menela, bo mi się szkoli i szkoli i nici :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

Jak w Łomzy dostac dobra prace. Wystarczy zostac radnym miasta a potem droga juz jest otwarta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unikalny szantaż !!!

Mylisz się wystarczy coś prostszego, być dobrym w tym co się robi ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org