piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jest ich już 18.

MARKAC

NIESTETY TUTAJ SIE LUDZI POZNAJE NIE WIDZAC ICH TYLKO CZYTAJAC ICH WYPOWIEDZI A TWOJA WCZESNIEJSZA WYPOWIEDZ ZABRZMIALA JAK BY JA NAPISAL WLASNIE TAKI MALOLETNI KOLES CHODZACY PO MIESCIE I PLUJACY NABOKI
GRATULUJE W TAKIM RAZIE UKONCZENIA SZKOLY I TO ZE JEDNAK SIE POMYLILEM ZE JESTES W/W TYPEM CZLOWIEKA BARDZO SIE Z TEGO CIESZE ZE JEDNAK TRAFIAM NA MADRYCH LUDZI
WRACAJAC DO KWESTII MOJEJ , CO JA ZROBILEM ZEBY INACZEJ PATRZONO NA NAS ???
MOZE CO ROBIE ... A ROBIE DUZO PRZYNAJMIEJ NA SWOJE MOZLIWOSCI BO CZESTO I GESTO SPOTYKAM SIE Z INNYM NASTAWIENIEM LUDZI DO TEGO TYPU TEMATOW , TUTAJ LUDZIE GNAJA ZA PIENIADZEM NIE MAJAC SZACUNKU DO SIEBIE I DO INNYCH
A WIEC ORGANIZUJE POLSKO AMERYKANSKIE SPOTKANIA W ROZNYCH MIASTACH WRAZ Z LOMZYNSKIM PIWEM I POLSKA KIELBASA , MLODZI I STARSI POLACY I NIE TYLKO AMERYKANIE WSPOLNIE Z NAMI BAWIA SIE I POZNAJA NAS WOGOLE Z INNEJ STRONY , TAKZE PRZYJECIA DOBROCZYNNE GDZIE SPOTYKAJA SIE POLACY ROZNEGO POKROJU W WIEKSZOSCI CI KTORZY CHCA W CZYMS POMOC ( majac tez w tym zysk ,gdyz reklama jest bardzo droga ) A UZBIERANE PIENIADZE ZASILAJA WCZESNIEJ WYBRANY DOM POMOCY SPOLECZNEJ LUB DOMY DZIECKA
WIEC W MIARE MOICH I ZNAJOMYCH MOZLIWOSCI ROBIMY CO SIE DA
A TAKZE JAK WPADAJA TU DO USA NASI POLITYCY Z POLSKI TEZ IM SIE DOSTAJEMY DO DUPY DLATEGO BARDZO RZADKO OWIEDZAJA POLONIE W STANACH
ZEBYM MIAL WIEKSZE MOZLIWOSCI POMOGL BYM I W LOMZY ZORGANIZOWAC JAKIES IMPREZY GDZIE MOZNA COS ZEBRAC DLA UBOZSZYCH LECZ Z KILKU PROB WYKONANYCH ZAWSZE CHODZI TYM Z RATUSZA ABY COS WZIASC DLA SIEBIE , A JA PACHOLKOW Z WIEJSKIEJ NIE BEDE WZBOGACAL

WIELKIE POZDRO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest ich już 18.

A wiecie jaka na poczatku wersje slyszalem co do tej zabudowy przy Ks. Janusza (tam gdzie zwykle karuzela byla) ? :))))))) Ktos wcisnal mi kit ze bedzie tam hotel dla psow bogaczy:))))))) A ja glupi uwierzylem :)))) ale potem zeby sobie odbic pare osob tez na to nabralem.. o dziwo wszyscy lykali plotke az milo :))))))))





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest ich już 18.

tu tylko żądzący mają prawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest ich już 18.

A posty który celem jest jest kopiowanie artykułów prasowych miały być kasowane, dziwne że ten nie został
(artykuł ten czytałem na Interia.pl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jest ich już 18.

MiniMax
Czy Twoje informacje opierają się na konkretnych faktach z takiej budowy?
Gdyby tak było, oznacza to łamanie prawa pracy i są od tego odpowiednie służby państwowe. Z drugiej strony, wielokrotnie można spotkać takie sytuacje, że ludzie wykonują coś swiadomie nieodpłatnie lub za symboliczną zapłatą. Liczy się zapewne motywacja pozamaterialna, ale motywacją dzieci nie da się nakarmić. Skoro jedak na takich warunkach ktoś chce to robić, to znaczy, że stać go na to lub nie ma innego wyjścia.
Pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org