czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prowokacja?

florek palo zamknij ryj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

niech ***** zrobia jeszcze do tennisa, kosza, footballu i **** wie jeszcze czego :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Szejk, typie czy ja mowie ze mechanik ?? mowie ze maniak. ojeeja.
Sura, jakiego rapida masz ? Jaki kolor, bo z tego co wiem to dwa w lomzy jezdza. bialy i pomaranczowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

pewnie zadzwonil na milicję.....

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

ja tam bym mu kopa sprzedal i pojechal dalej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Wszystkiego się nie da. Np. Poldka (niby auto) to ja nie chcę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

....ja też czytuję z ciekawością co też tam się działo z tym towarzystwem wioślarskim...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

...to ten bardziej pomarańczowy niż biały.... całkiem fajny jest.... :D

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Białego już nie ma:) Jest pod Zambrowem. To może jakiś mały spocik? Np. na starym dworcu?? I np. w czwartek o 20? Czekam na odzew!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Z perspektywy kilku dni stwierdzam, że jednak było zajebiście:)))))))

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Jeżeli mecz zakończy się remisem 2:2 lub wyższym to obie te drużyny awansują do ćwiećfinałów mistrzostw, Włosi pojadą do domu. Ci ostatni właśnie strasznie się martwią o ten wynik i domagają się gry "fair play". Ustawiają nawey dodatkowe kamery. Niestety szkoda, że sami zapomnieli o tej zasadzie w poprzednich meczach. Mam tu na myśli głównie Totti'ego. Moim zdaniem gracze ze Skandynawii powinni zagrać na remis i pogrzebać nadzieje Italii na dalsze występy. Poza tym nawet jeszcze nie wiadomo czy pokonają oni swojego dzisiejszego przeciwnika, a od początku tak zakładają. Pajace razem z Bartezem na czele - DO DOMU!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Według mnie mistrzem zostaną niedoceniane CZECHY!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Specor,
Wysilam mózgownicę i nie bardzo wiem, czemu służy Twoja wypowiedź. Jeżeli ma ujawnić przekręty lub kumoterstwo, to brak w tym szczegółów identyfikacyjnych, przez co bardzo traci wiarygodność infirmacji. Zastosowana forma moze natomiast skutecznie tworzyć atmosferę tzw. tajemnicy poliszynela, która w dzisiejszych czasach chyba na nikim nie robi juz wrażenia. Tyle jest afer opisanych i nagłośnionych, w których sprawcy grają prawu na nosie, że mgliste sugestie to raczej strata czasu, pomijając ich znieczulające działanie na lokalną wrazliwość "obywatelską". Podobnie paraliżują i zastraszają opinię publiczną szeptane informacje o bezkarnosci takiej czy innej kliki lub mafii. Jest chyba tylko jeden sposób - publicznie zapytać o konkretny fakt. Namawiam więć, byś postawił publiczne pytanie w konkretnej sprawie publicznej. Na aktywność w tej mierze większości radnych nie licz za bardzo, gdyż spora ich część bardziej ceni sobie dobre układy i posadki, niz odpowiedzialność wobec wyborców.
Korzystając z okazji tez zapytam publicznie, czy to jest właściwe i zgodne z kanonami demokracji, że kluczowi w działalności kontrolnej radni są zatrudniani w firmach podległych władzy wykonawczej? Moje pytanie dotyczy szczególnie przewodniczącego komisji rewizyjnej, kimkolwiek by on nie był.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Raz Dwa Trzy to raczej kapela,która nie gra "do kotleta",a ci,którzy chcą posiedzieć i posłuchać,mogą to zrobić niekoniecznie na koncercie.Bogu dzięki,że publika pod sceną się trochę rozkręciła w trakcie,bo na początku tylko delikatnie się kiwała.Chłopcy z kapeli wymiatają,a niektóre panienki łoją wódę przy stolikach ze swymi panami,jak co czwartek na karaoke...Zespół im nawet nie specjalnie przeszkadzał,no może niechby trochę ciszej grali,bo nie słychać najnowszej historii,którą właśnie opowiada, dajmy na to, Kaśka...
Czasami się zdarza,że niewłaściwy człowiek w niewłaściwym miejscu...
Dla mnie był to jak dotąd najlepszy koncert.Zespół po prostu robi kawał dobrej muzyki,że o tekstach nie wspomnę.Goście nie silą się na gwiazdorstwo,a i do publiki nie muszą się podlizywać.Od piątku znów "katuję" płyty.A w samochodzie,jak nikt nie słyszy wydzieram się na cały regulator:"I taaaaaaak warto żyć!"Ostatnio jeden pan na światłach tak jakoś dziwnie na mnie popatrzył...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

ja też mam w introlanie i mam kłopot: nie wyświetlają mi się komputery w otoczeniu sieciowym. czy macie tez z tym problem?

a co do tego:"a jak mam jakieś problemy zaraz przyjeżdża gościu i to załatwia" to czy za darmo, czy musiałeś coś płacić?

p.s.
a tak wogóle to taka "cicha" firma, zero kontaktu z klientem, nawet swojej strony nie mają, i swoim abonentom nie dają miejsca na serwerze, żeby mogli swoje strony mieć, ani kont e-mail, w innych tak jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

jak masz problemy z otoczeniem, to nie wina neta tylko kompa. ja mialem ten sam problem w win98, ale nie wiem nawet jak przeszlo..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

hmm ja mam xp i nie wiem co mam zrobić ?!

kto coś o tym wie? help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Czesi wielka drużyna oby wygrtali, ale tak słodko nie będzie, chociaż mecz z Holandją " MISTRZOSTWO ŚWIATA"
Myślę, że finał nalezy do Angoli i Francuzów.

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Włosi powinni wcześniej postarać się o punkty, a nie teraz szukać "dziury w człym" jest 22:21 Danie 2 Szwecja 1 tak wię do remisu 2:2 niewiele brakuje.
Masz rację MAKARONI DOOOOO DOMUUUUUU !!!!!!!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Jest 22:26 i Włosi remisuja z Bułgarią 1:1. I TYLE NA TEMAT WŁOCHÓW !!!

pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

NO i mamy Szwedzi 2 Dania 2. TAk jak typowali Włosi.

Włosi wygrali 2:1

OJ BEDZIE SIĘ DZIAŁO !!!!!! MAKARONI BĘDĄ SIĘ AWANTUROWAĆ.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

co wy pierdolicie mecz był ustawiony dziwny byl ten faul po ktorym podyktowany byl rzut karny i ostatnia bramka szwedow szwedzi nie prezentuja zadnego futbolu a awans nalezal sie wlochom wg mnie
szwecja do domku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

zdecydowanie finał CZECHYvsFRANCJA
STAWIAM NA CZECHOW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Nie nam to oceniać są nasi przedstawiciele, którym za coś każdy podatnik wypłaca, co miesiąc gaże. Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że polityki tam nie ma tylko układy i własny zapiecek. Mam nadzieję, że nie tylko Pan tz dostrzegł gorszące i niezdrowe tendencje, które są szerzone.

Morał nasuwa się jeden, a mianowicie:
Bacznie obserwuj widzu i gdy nadejdzie czas
wydaj opinię krzyżykową i nie męcz się widokiem tych
co doszli do władzy poczym stronniczość ich opętała
i zapomnieli, po co ich społeczność wybrała.

Pozdrawiam

Ps. Szczere uznanie dla tz




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

HEHE blakes lolku.....czerstwy jesteś :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Włochom......myślisz co piszesz??? 1:1 z Bułgarią....i cos im sie nalezało??. Włosi byli poprostu czerstwi i w tyle temacie. A takich bramek się nie da zaranżować....chociaż...kto wie... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Znów...? :D ...jeśli nic nie wypadnie innego to będę swoim "zabytkiem" zza zachodniej Czechów granicy :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Żeby nie było tak, że będzie przewaga Fordów (wagowa:)) nad Skodami:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Blakes przymknij sie za mlody jetes zeby tak pyskowac a z tego co wiem to uciekasz juz przez paroma osobami :D 14 i 15 letnimi jestesm w szoku :D jak co roku :P




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Autor: fazin (80.240.171.---)
Data: 22-06-04 22:40

co wy pierdolicie mecz był ustawiony dziwny byl ten faul po ktorym podyktowany byl rzut karny i ostatnia bramka szwedow szwedzi nie prezentuja zadnego futbolu a awans nalezal sie wlochom wg mnie
szwecja do domku


Autor: fazin (80.240.171.---)
Data: 22-06-04 23:49

widac ze nie masz zielonego pojecia o pilce chyba dzisiaj obejrzales 1 mecz w swoim zyciu i od razu piszesz glupoty.mecz drukowany od poczatku




Fazin nie odzywaj się więcej . Tak piszesz na tym forum jak byś był wielkim fachowcem od footbolu. Śmieszny jesteś i tyle i weż się nie ośmieszaj takimi komentarzami. Bo taki kozak jesteś na forum i obrażasz tu ludzi . Weź bo poprostu to jest śmieszne te towje posty w stylu " co wy pierdolicie " itp.

Pamiętaj jedno Footbola ta taka gra w której do ostatniej sekundy nie wiadomo jaki będzie wynik jak to mówią piłka jest jedna a bramki są dwie

I daruj se takie pouczające posty. Temat jak najbardziej na czasie użytkownik heniek_ wykazał się incjatywą i ząłożył spoko temat. A ty z tego co widze to na wikszości tematów wbijasz się i trzaskasz ryjem i żucasz co ci na język padnie.

Zachowujesz się jak kupa gówna która nie wie co z sobą zrobić.



Do użytkownika " heniek_ "

Nie bierz do siebie takich komentarzy. Oby więcej takich Tematów.
Pozdro dla ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

pisze co mysle i jak to sie tobie nie podoba to sie odzywaj bo piszesz tekty ktore nie sa zwiazane z tym tematem zajmij sie lepiej pisaniem bajek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Ten remins jest najlepszym rozwiązaniem w tej grupie, i bardzo się ciesze że się tak stało. Włosi byli na tych mistrzostaw zbyt pewnie siebie, zwłaszcza ten cham Totti, wymęczyli zwycięstwo z Bułgarami, i wiedzieli że odpadną więc zaczeli szukać sensacji. Możemy spekulować nad tymi bramkami dla Szwedów, ale to nic nie zmieni, byl to mecz walki i żadna ze stron nie wyróżniała się za bardzo, i remins jest sprawiedliwym wynikiem. Włosi powinni wygrywać, a nie robić niepotrzebne zamieszanie, zwłaszcza że zaczynają robić to inni. Holendrzy oskarżają teraz że Czesi oddadzą mecz Niemcom, a przecież to że trener Czech wystawił ławke, to nie znaczy że oddaje mecz, przecież na mistrzostwa jedzie 25 piłkarzy, a nie 11.



Pozdrowenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Celem zamieszczanych fragmentów jest zwrócenie uwagi na niewykorzystaną funkcję rekreacyjną rzeki płynącej prawie w centrum miasta poprzez ukazanie roli jaką spełniała gdy Łomża liczyła wielokrotnie mniej mieszkańców. Podaję również przykłady pozytywnego działania Łomżyńskiego Towarzystwa Wioślarskiego dla społeczności łomżyńskiej, informuję o jego roli w krzewieniu, podtrzymywaniu kultury i integracji narodowej na terenie ziem polskich pod zaborami, po odzyskaniu niepodległości w 1919 r. oraz po 1945 r. Mam nadzieję, że w ten sposób uda mi się zwrócić uwagę mieszkańców i włodarzy miejskich na tą część Łomży z korzyścią dla wszystkich mieszkańców i turystów.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

heniek chyba sam nie wiesz co piszesz za filozofie.chyba od niedawna ogladasz mecze zobaczyles nagle czechow w akcji od razu walisz ich na mistrza nie patrzac na inne druzyny .ja tez stawiam na czechow ale biore pod uwage inne ekipy.ujwaniles swoja nieznajomosc pilki i brak profesjonalnego popdejscia to tego typu turniejo.mysle ze mnie zrozumiesz pozdro koniec tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Na konferencji trochę było za dużo gadania.
Było też sporo gadania o rzeczach niezwiązanych z linuksem.
Praktyka? Nie wiem jak to mogłoby się odbywać. Żeby poznać linuksa nie wystarczą 2 godziny.
Konferencja napewno by się przydała





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Kropla drąży skałę. Tematy dotyczące przywrócenia miastu Narwi goszczą na Forum od samego początku. Pozytywne oddziaływanie internetowej dyskusji na bieg wielu łomżyńskich spraw też nie budzi już wątpliwości. Czasem treść postów wydaje się być bez związku z codziennościa, ale to tylko pozór. Ci co trzeba bardzo liczą się z tym, co tu ludzie piszę, nawet bez komentarzy. Kolego SzEjK, traktuj to jako formę lobbingu na rzecz wymienionego w tytule celu.
Pozdrawiam.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

New Orlean dęta orkiestra. Idę sobie za nimi i podskakuję naśladując taniec w rytm wielkiego bębna i wtórującego mu werbla. Grają zawsze przed rozpoczęciem koncertu w Ravinia Park. Chodzą wśrd ludzi rozkładających swe koce i krzesełka na ogromnej łące, wyjmujących z przenośnych lodówek kanapki i wina, najczęściej czerwone.
Bo Ravinia Park to ogromny park, z setką conajmniej głośników i amfiteatrem w którym jest koncert. W amfiteatrze siedzą grube ryby których stać by dać 200 dolarów za 2 godzinny koncert. Płotki takie jak ja wykupują bilet wokół amfiteatru (10 dolców, lub 5 dolców), na łące, wśród głośników, rozkładając się na kocu i rytmicznie mlaskając w rytm koncertu zżerają kanpki i inne dobra. Byłem tam na Beach Boysach, i mimo że na płycie trudno rozróżnić piosenkę od piosenki, to na żywo świetnie bawią. Fajnie się obserwowało babcie bawiące się żwawo z wnuczętami, śpiewające z zespołem piosenki z lat swej młodości. (no i piosenki z lat mojej odległej młodości np. kokomo).
Bawiłem się świetnie z Amerykanami, bo Polaków nie było tam wcale (może lepiej iść za 10 dolców do Jedynki, jeszcze się drinka dostanie...) przez bite 2,5 godziny. Potem jeszcze długo śpiewaliśmy piosenki Beach Boysów, ja po kilku lampkach wina śpiewałem piosenką Bicz Boysów znaną tylko w Polsce zaczynającą się od słów "Góralu, czy ci nie żal". Tak przynajmniej twierdzi Mariusz.
Następnego dnia wybrałem się z Agnieszką na Oskara Petersonia i jakiegoś Brubakiera. To tacy dzezujący pianiści. Tak wczułem się w tą piękną mużykę, w nastrój palonych przez ludzi świeczek, że... dzięki Bogu obudziłem się przed końcem koncertu. myślę sobie jednak że to zmęczenie, a nie skłonność do Disko Polowych melodii.
Podsumowując: Ravinia Park to fajne miejsce gdzie można pójść z rodziną, posiedzieć, posłuchać dobrej muzyki, objeść się lodów... Przyjemne z pożytecznym, oraz miłe, bo mimo że wokół są setki ludzi jest bezpiecznie i spokojnie. Nikt nie rozrabia, nie przeszkadza... Może po prostu dobra muzyka łągodzi obyczaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

nikon coolpix sq - to było 15 zdjęć, zmontowałem je w domku na komputerku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Fazin
od bajek to konuszewski. a ostatnio również ty. Wielki znawca piłki nożnej chyba 6 ligowej.


Pilot Pirx
no bywa. trudno się mówi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

No konferencje po to sa, zeby pogadac na jakis temat ;)
"20 z gorki" a mozesz napisac co bylo nie zwiazane z linuksem?

Ja pisze o "install party". Czyli kilkanascie osob przynosi wlasne komputery (np.) i instalujemy jakas dystrybucje linuksa (slack, mandrake, fedora, gentoo, lub jakakolwiek inna) do tego staramy sie skonfigurowac wasz sprzet, zeby prawidlowo dzialal pod linuksem.

Tylko gdzie moznaby wcisnac sie z taka konferencja?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Nie ma sprawy. Od tego jest forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

> Już teraz dokładnie nie pamiętam co tam wogóle było. przypomina mi się
> jednak gadka o agrobiznesie,4lomzy i rzeczach związanych z
> przedsawiającymi osobami.

Po pierwsze chyba nigdy nie byles na zadnej konferencji.

O agrobiznesie, 4lomza.pl i o osobach bylo chyba z jasnych dla wiekszosci przyczyn. Jesli nie to polecam link: http://4lomza.pl/index.php?k=207

I dokladne przyjrzenie sie tresci, jak rowniez obrazkom w lewej kolumnie. Moze wtedy bedzie dla ciebie jasne dlaczego kilka slow poswiecono Agrobiznesowi, 4lomza i osobom prowadzacym.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Wszystko to są spekulacje, jak narazie nikt nie podał konkretnych dowodów. A czy transparenty na trybunach mają wpływ na wynik meczu ?? Dziwisz się że kibice Danii nie lubią Włochów ?? Zwłaszcza po tym jak zawodnik włoski opluł zawodnika duńskiego. A Tomasson nie ma się czego wstydzieć, bo przeciesz on sam nie wygrywa meczów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Warto by bylo na nastepnej takiej imprezie porozstawiac prostych koszy na smieci, skladajacych sie z kilku drutow (grubszych) i worka foliowego. Sam np. musialem niesc swoje smieci az do ronda na przystanku podczas powrotu z Goscinca Lomzynskiego, bo dopiero tam byl kosz.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Ja osobiscie nie lubie tego gatunku muzyki jaki byl prezentowany.
Ale pokaz sztucznych ogni byl super.
Co do Rejbaka to troche trudno bylo sie do niego dostac, a jeszcze trudniej wyjsc z upragnionym kawalkiem :D, szkoda ze nie dostalem skorki :/.
Smieci bylo odgroma no ale trudno nosic wszystko przy sobie, kosze na smiecie (nie smieci) powinny byc.
A muzyka powinna byc taka jak podczas pokazow sztucznych ogni.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Kolejny pseudo polak co wyjechal za granice i pieprzy glupoty.
Ciekawe co Ty zrobiles zeby to zmienic, podwinales ogon i s-p-i-e-r-d-o-l-i-l-e-s z kraju wiec nie masz glosu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Kosciul powoli traci wladze nad ludzmi ,na swiatlo dzinne zaczynaja wychodzic i tajemnice i sprawdza sie powiedzonko. Kogo niechca do policji to idzien na ksiedza bo do policju niebiora pedalkow.
Ksiadz modli sie za kase, a po odwaleniu roboty idzie bzyknac swoja laske i tak to sie kreci. Gdyby zaczeli ich kastrowac to moge sie zalozyc ze w tych nowych koscilach niemial by kto mszy odprawiac bo wszyscy bo potracili powolanie. Jedyne powolanie jakie ini maja to do kasy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

PANI MAJORKA
HMMMM CIEKAWA WYPOWIEDZ ALE PRZCIEZ KIEDYS SWIATLA NIE BYLO
I JESLI FACECI MOWIA ZE KOSTAKA ZLE POLOZONA TO NAPEWNO UWIERZE IM CHOCIAZ TEGO NIE WIDZIALEM BO Z REGULY KOBIETY NIE MAJA SPOJRZENIA PRZESTRZENNEGO WAM JAK JEST NOWE TO SIE PODOBA BEZ WZGLEDU JAK JEST ZROBIONE A WIDZAC UL.FARNA NA ZDJECIACH KTORE DOSTARCZYLI MI MIESZKANCY LOMZY TO WIDAC ZE NAPRAWDE KTOS TYLKO ZA TO KASE ZGARNOL I ABY DLA OKA POLOZYLI KAMIEN , MYSLE JAK BY GLEBIEJ POSZPERAL W TEJ CALEJ SPRAWIE KOSTKI NA FARNEJ WYSZLA BY NIEZLA AFERA ... INNEGO ZAKONCZENIA SIE NIE SPODZIEWAM

P.S. A TAK PRZY OKAZJI CZY KOBIETY NIE POWINNY SIEDZIEC W KUCHNI I ZAJMOWAC SIE GARAMI A NIE TYM CO NALEZY DO FACETA??????????

WIELKIE POZDRO





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prowokacja?

Introlan po problemach związanuch przez burze znow jest OK.Wszystko
dziala jak blyskawica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org