| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Wyrok [nieprawomocny] w sprawie Roberta Bąkiewicza |
|
Przedwczoraj sieć obiegały zdjęcia i nagrania z sali sądowej, na której ogłoszono wyrok dotyczący Roberta Bąkiewicza. Za obronę Kościoła przed rozszalałymi feministkami dostał 10 miesięcy w zawieszeniu plus jakieś nawiązki. Będzie się odwoływał oczywiście. No, ale nie to jest ważne. [Obrońcy Roberta Bąkiewicza domagali się uniewinnienia, a on sam nie przyznał się do winy. Oskarżycielka prywatna domagała się wymierzenia mu kary dwóch lat bezwzględnego więzienia oraz 20 tys. zł zadośćuczynienia.] Jeśli ta prowokacja lewactwa na wielką skalę, zakończyła się sukcesem, to co my mamy robić? Może nie trzeba zastawiać wrót świątyni przed tymi feministkami? W końcu żaden duchowny o to nie prosił. Była to akcja samowolna, a to może oznaczać, że mająca pewien rodzaj subtelnej pychy. Niechby one tam wtargnęły. I niechby wszystko zdewastowały. Jak w takim układzie wyglądałyby porozumienia prymasa z naszym, niby przecież „demokratycznym” państwem? I kto stanąłby przed sądem? Bo ktoś stanąć by musiał, c’nie? Mój postulat jest taki – słuchajmy swoich pasterzy. Przynajmniej do tego momentu, kiedy nie zdradzają wyraźnych objawów choroby psychicznej. Jeśli nie wzywają pomocy, nie biegnijmy na pomoc, bo chcącemu nie dzieje się krzywda. Jeśli nie chcą naszego zaangażowania, nie oferujmy go po raz drugi. Oni wiedzą co czynią i z pewnością rozumieją znaczenie wyrazu odpowiedzialność. My zaś nie zawsze to rozumiemy, a często mamy na sumieniu ten grzech, że usiłujemy ich pouczać. Czas z tym skończyć. Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom. =================================================== ![]() tak że ten tegies … — z Listu św. Pawła do Efezjan: "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Wyrok [nieprawomocny] w sprawie Roberta Bąkiewicza |
|
elektorat pisowskich szubrawców takim Bakiewiczami , Lobo itp stoi. I oni uważają się za normalnych Polaków a to jak te ****** co przyczepiło się do okrętu i krzyczy płyniemy uważając się za złoto. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Wyrok [nieprawomocny] w sprawie Roberta Bąkiewicza |
|
Judenrat Łomża wszystkimi NICKami próbuje oczernić Polaków i Kościół. ... I na Podlasie paplak ma czernidło Podlasie nie jest ciemne paplak! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Wyrok [nieprawomocny] w sprawie Roberta Bąkiewicza |
|
Przy okazji mogliśmy pod sądem. „Występy” w obronie tatusia kryminalisty Bakiewicza córeczkę hitlerowsca pis na pierwszy rzut oka odrazu na widać ten sam upośledzony gen. 😃 po tacie. I uroda i rozum. Daleko zajdzie może w sejmie a może nawet ciut wyżej przy protekcji jak bandzior z bandziorem Vatyra załatwi robotę w Grand hotelu kariera na pewno stoi otworem. ![]() Oby dotrwał choć do ćwierć finału
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Wyrok [nieprawomocny] w sprawie Roberta Bąkiewicza |
![]() Precz z alfonsami żydokomuny i euroKomuny! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |