| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie Przypomnę paplakom i wąskim dupokratom a również wszystkim normalnym Polakom że mamy dziś istotną rocznicę Rocznicę zwycięstwa Karola Nawrockiego w wyborach prezydenckich To rok temu miały miejsce te wybory które zakończyły się triumfem Karola Nawrockiego mimo, że początkowo wydawało się że ten rezultat będzie dla obozu patriotycznego niekorzystny I Gośka zostanie pierwszą damą Aż skóra cierpnie na plecach na myśl co by było gdyby to dupiarz został prezydentem Tak czy owak Naszym królem jest Jezus Chrystus i to on dba o naszą swobodę, wymaga od nas jednak też wiele, choć nie za dużo. Przede wszystkim zaś tego, byśmy się nie kłaniali innym hierarchiom, a przyjmując w ramach indywidualnych kreacji różne założenia logiczne, nigdy o nim nie zapominali. A paplaki nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom. =================================================== ![]() tak że ten tegies … — z Listu św. Pawła do Efezjan: "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Nie jest ”ten tegies” kiedy paplak jako @Lobo zmniejszyć chce hańbiące wizerunek 4lomza ataki na Prezydenta Karola Nawrockiego. Pod innymi nickami. ... Pierwsze z brzegu- @atbis i @paplik i @ziomex ... A przecież Podlasie nie jest ciemne! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
![]() Biologiczna Bzdura Roku 2026- paplak jako @Lobo katolikiem ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
hehe w Tworkach znowu włączyli dostęp do internetu i ten co ma nasrane w łebie i niewymieszane (czyli ruska onuca) dorwał się do klawiatury .... paplaki nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom. =================================================== ![]() tak że ten tegies … — z Listu św. Pawła do Efezjan: "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Podpięcie cytatu z Pisma św. pod paplackie dyrdymały nie powoduje ich głębi teologicznej. O jotę ... Nie próbuj paplak robić sobie jaj z katolików. ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Niedźwiedź pyta - zając, ile ty ważysz? 5 kilo. Bez jaj zając, bez jaj! Aa, bez jaj to 2 kilo. A ty wąski dupokrato, ile ważysz, ale bez jaj. Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom. =================================================== ![]() tak że ten tegies … — z Listu św. Pawła do Efezjan: "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
![]() ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
\"nigdy nie będzie prezydentem PL\" Dla zomowskich kvrev i innych tajnych kundli, raczej nie. Dla każdego normalnego Polaka, jak najbardziej.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Znalazłem w necie taką paplaczą piosenkę rozpaczy, tzn najsampierw była to pieśń do radości, ale skończyła się totalną rozpaczą - obiecali, że spierdolą z Polski bo dupiarz przegrał wybory - nie wiem, czy spierdolili, bo gdzie oni znajdą taki kraj, w którym im będzie lepiej? Ten „utwór” doskonale obnażył umysłowość paplaczych lemingów i wszystkie ich podłe cechy, które doskonale widać również na tym gminnym forum. Fachowo w psychiatrii nazywa się to obłęd udzielony, to jest właśnie ta choroba paplaków: https://x.com/CDzwoni/status/2061452542681260098 Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom. =================================================== ![]() tak że ten tegies … — z Listu św. Pawła do Efezjan: "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Przeżyjmy to jeszcze raz patrząc jak reagowały paplaki: https://tiny.pl/wwkx01w44 https://tiny.pl/56vpm986g Ciary chodzą po plecach, co nie? Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom. =================================================== ![]() tak że ten tegies … — z Listu św. Pawła do Efezjan: "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
ten człowiek wyjęty jak królik z kapelusza który nie wiadomo do dzisiaj czy wygrał wybory, stojący pod zarzutem sutenerstwa, wyłudzenia mieszkania od starszego człowieka czy czerpania korzyści materialnych podczas pełnienia funkcji szefa IPN z nieciekawymi kontaktami z przestępczym światkiem trójmiejskim jak również ochoczo uczestniczący w ustawkach najbardziej agresywnych grup kiboli nie jest i nigdy nie będzie prezydentem wszystkich Polaków. Głosowało na niego tyle samo przeciwników i jak i patologicznych chorych z nienawiści do innych rodaków zwolenników i do dzisiaj nie jest wiadomo czy faktycznie uzyskał więcej głosów od swego przeciwnika bo gigantyczna liczba nieprawidłowości wskazujących na fałszowanie wyniku wyboru do dzisiaj bezprawnie nie została wyjaśniony a przestraszony Hołownia ze strachu przez pisowską mafię uznał ważność tych wyborów. Od pierwszego dnia swego wątpliwego prawnie urzędowania otoczył sie wianuszkiem wątpliwej jakości doradców z którymi systematycznie oficjalnie rozpoczął niszczenie rządu Tuska a tym samym naszego kraju wetując istotne ustawy dotyczące naprawy systemu wymiaru sprawiedliwości czy poprawy funkcjonowania organów władzy państwowej. Od samego początku publicznie łajał premiera Tuska wybranego w demokratycznych wyborach nazywając go bezpodstawnie najgorszym premierem w historii kraju zapominając ,że on sam jest najgorszą hańbą jaka mogła się przydarzyć naszemu krajowi w ramach kolejnej prezydentury. Od samego początku rozpoczął bezpardonową i złośliwa walkę mająca na celu niszczenie i obalenie rządu Tuska a tym samym osłabnie pozycji Polski n arenie międzynarodowej jak również umożliwienie w najbliższych wyborach powrót do władzy złodziejskiej mafii szubrawców pisowskich i panujących za ich czasów układów. Obiecał w ciągu 100 dni po wygranych wyborach prezydencki natychmiastowe obniżenie cen prądu czego do dzisiaj nie uczynił bo wiadomym było ,że to kłamstwo nei było mozliwe do realizacji już w momencie jego składania i obliczone było tylko na zdobycie głosów wyborców. To człek zarozumniały , agresywny wobec przeciwników politycznych zwłaszcza tych którzy zadają mu niewygodne i trudne pytania. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
wystrzelał się w ciągu niespełna roku rządów z całej swej amunicji — na potęgę wetował, odmawiał nominacji sędziom i awansów oficerom służb mundurowych, nie powoływał ambasadorów i odstrzelił część kandydatów na generałów. W kolejnych latach już nie zaskoczy — bo w praktyce niewiele więcej może niż sypanie piachu w rządowe tryby. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Judenrat Łomża wszystkimi NICKami próbuje oczernić Polaków i Kościół. ... I na Podlasie paplak ma czernidło Podlasie nie jest ciemne paplak! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
o bardzo trafne co pisze cyt \" Szczepkowska z niepokojem przygląda się, jak — jej zdaniem — prezydent Nawrocki wzoruje się na prezydencie USA. \"Pomarańczowy [Trump] lubuje się w publikowaniu swoich zdjęć przedstawiających go jako papieża i Chrystusa. Jest m.in. za to coraz częściej uznawany za niepoczytalnego. Dzisiaj, w rocznicę ogłoszenia wyborów, Nawrocki opublikował niepokojąco podobną fotografię z niepokojąco podobnym wpisem. Oto stoi przed tłumem z ramionami rozwartymi jak boska ikona. Jego wpis niepokojąco nawiązuje do tekstu biblijnego Psalmu Dawidowego 23. »Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną«. U rezydenta jest tak: »Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Wy jesteście ze mną«. Następuje skojarzeniowe przesunięcie, choć całkowicie pozbawione logiki\" — uważa aktorka. I dalej \"To swoją drogą ciekawe, że akurat Karol Nawrocki utożsamia się z Dawidem, królem Izraela, któremu przypisane są psalmy Starego Testamentu. Tyle tylko, że w psalmie Dawidowym to Bóg jest tym, za którym się podąża. Najwyraźniej w wersji rezydenta on jest Bogiem, za którym idzie naród. No więc faktycznie idziesz, Nawrocki, bardzo ciemną doliną. Prowadzi cię w swoją ciemność pomarańczowy pomazaniec. W tej ciemności obaj jesteście Bogami, nie widząc, że coraz mniej owieczek macie za sobą. [...]\" — pisze. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
![]() Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
![]() Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Kaczora Donalda i Kaczora Kaczora czas spławić! Zadłużyli Polskę ponad miarę i Polska już wymiera. I najlepiej mają się mafie urzędnicze III RP oraz UaE. ![]() Precz ze sługami UkrPainy i innych narodów! Hańba alfonsom syjonizmu i eurokomuny! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
![]() Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Bardzo mi się podoba ten paplaczy wrzask rozpaczy .... po bardzo owocnym roku prezydentury Pana Prezydenta RP dr. Karola Nawrockiego .... Te ciary na plecach, gdy człowiek pomyśli, że to dupiarz mógł zająć Belweder .... Jak oni zdołają wytrzymać jeszcze cztery lata, to mnie gnwno obchodzi. Dla mnie to oni mogą się wzajemnie powywieszać na suchych gałęziach - przynajmniej będzie na świecie mniej zepsutego powietrza, bo tym wszystkim kutabasom i naszymmendom strasznie z ryjów wali, gorzej niż z zepsutego zlewu ..... Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom. =================================================== ![]() tak że ten tegies … — z Listu św. Pawła do Efezjan: "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
słuszna racja nie wolno dopuścić ponownie do włądzy w roku 2027 mafię pisowska i ich akolitów ![]() Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
panie Lobo sam pan tymi wpisami dajesz dowód ,ze jestes tym totalnym gównem które przyczepiło się do okrętu i krzyczy płyniemy. Zwyczajnym gównem które ma świadomość ,że jest mentalnie , intelektualnie. Gównem w ilości około 20% populacji tego kraju i nie może się z tym faktem pogodzić. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Zapamiętajmy to sobie- że paplak @NaszaPolska do paplaka @Lobo zwraca się przez- zwyczajne ****** ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
A teraz podsumowanie całej kupy Bandy Czworga ![]() Precz z alfonsami żydokomuny i euroKomuny! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” A nie Polin! ”Tu jest Polska!” I nie UkroPolin! Grzegorz Braun - ”Tu jest Polska!” A nie Polin “Bez Boga człowiek ulega odczłowieczeniu”
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
\"ten człowiek wyjęty jak królik z kapelusza\" Lepszy taki, aniżeli folksdojcz-menda podesłana przez szkopów. Która niszczy Polskę na chwałę rzeszy.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
ma po prostu pusty łeb i nie wiem czy to w ogóle jest człowiek. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Równo rok temu Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie |
|
Lubię to wycie paplaków o świcie wieczorem zresztą też …. Ciekawe to jest, im więcej zaklęć naszychmend i bicia się w klatę kutabasów, wprost heroiczną walkę z komuną kartofli ziemniaxowych --- to coraz więcej miejsca dla Millerów i Czarzastych. Jakaś pomroczność jasna ogarnęła paplaki? A skąd, przecież to co do jednego potomkowie tej komuny, z którą niby tak walczą. Tak, wydaje im się, że mogą zarobić na interesach z kusym. Skończy się jak zwykle Jednego nie przebrną; spowiedzi św w konfesjonale, reszta gładko leci .... Nic nie robiom, gadajom. Zrobili kupe, a zrobiom jeszcze większom. =================================================== ![]() tak że ten tegies … — z Listu św. Pawła do Efezjan: "Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |