piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze: też was swędzi kiedy kłamiecie?


https://twitter.com/szef_dywizji/status/1639703388026806272



jak to szło? .......... ten człowiek w życiu prawdy nie powiedział .........
:D


A najlepszą metodą na swędzenie jest cenzura:


https://www.salon24.pl/u/rk1/1292229,tusk-zada-cenzurowania-tuska



PS. w gratisie recenzja Dziadka Waldemara:



https://twitter.com/PanWaldemar/status/1639721733518131202[/ur]

Szczerze :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


-----------------------------------------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

Skoro jest \"pro\"Rosyjski
to w jakimś tam stopniu go lubię ...

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

Przecież Donek w życiu słowa prawdy nie powiedział.

Chyba tylko szechter może mu dorównać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

hm... no cóż daje znać przynajmniej że żyje a gdzie jest Breżniew Żoliborski? robi przymiarki jako mumia w sarkofagu już? no cóż czas ucieka a goleń gnije...
=

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

za to skazany sądownie kilka razy pinokio Morawiecka za kłamstwa mówi tylko prawdę.
Nie wiesz towarzyszko lobo gdzie kupię bilet na prom Pinokia, bym sobie PiSdowską Izerą pojechał na san escobar.
Tam na san escobar, Pojechałbym sobie pociągiem Pendolino z Łomży do stolicy PiSlandii w Radomiu.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

kartofel ….
To nie jest temat dla ciebie. Idź stąd do putina i nie próbuj wracać.


Niedługo Tusk ogłosi, że nie wie kto to jest Putin i nigdy go nie widział na własne oczy.

Chyba większego łajdaka niż tusek w polskiej polityce po 89 roku nie było.
ale mnie zadziwia ten paplaczy motłoch na sali łykający te łgarstwa bez popitki i w zachwycie.

Nie wierzę, że większość z tego plebsu nie wie, że słyszy najprawdziwsze łgarstwa od swojego guru.

Kim są jego wyborcy paplacy …. to jest totalny motłoch, z którym nie da się gadać na żadnej płaszczyźnie.



-------------------------------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

Autor: Lobo (---.Quetzalcoatl-relays.org)Data: 26-03-23 18:28

kartofel ….
To nie jest temat dla ciebie. Idź stąd do putina i nie próbuj wracać.


Niedługo Tusk ogłosi, że nie wie kto to jest Putin i nigdy go nie widział na własne oczy.

Chyba większego łajdaka niż tusek w polskiej polityce po 89 roku nie było.
ale mnie zadziwia ten paplaczy motłoch na sali łykający te łgarstwa bez popitki i w zachwycie.

Nie wierzę, że większość z tego plebsu nie wie, że słyszy najprawdziwsze łgarstwa od swojego guru.

Kim są jego wyborcy paplacy …. to jest totalny motłoch, z którym nie da się gadać na żadnej płaszczyźnie.
____________________
to piszesz towarzyszko lobo do swojego idola I sekretarza KC PZPR-pis ps. na zachodzie kartofel? PiSdzica u ciebie widać zaawansowana.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

A to ile razy za kłamstwa był skazany marionetka I sekretarza KC PZPR-pis, nieJaka Pinokia Morawiecka?
I nadal nie wiem, gdzie kupić bilet na prom Morawieckiego, którym bym zawiózł Izerę na San Escobar.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

a ty lobo juz jarkaczowi laske jebneles czy jeszcze nie zasluzyles ???
jestes PiSowska SZMATA i kiedys sie dowiemy co ty za corwa jestes a wtedy bedziesz mial pelne gacie i przelyk SPERMY cwelu !!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

Piachem po PISowskich ślepiach, najlepiej z rozbdrobnionym szkłem ... chociaż ślepemu chu.jowi i tak wszystko jedno ... WYPIER.DALAĆ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

blondwymoczek, ić stont i nie wracaj więcej .....

-----------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

blond-locha pluje lewacką miłością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

\"Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze\"

A to dobre kuźwa!
Szczerze?
Takie pojęcie u nich nie istnieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

Jak Kuba Bogu Tak Bóg Kubańczykom - PISdowate ekskrementy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

Coś nieprawdopodobnego jak ten D. Tusk łże w żywe oczy!
D. Tusk już lewituje w obszarach absurdu a dokładniej mówiąc w oparach bezczelnych i cynicznych kłamstw a tym samym traktuje swoich wyborców jak bezrozumnych idiotów.

https://youtu.be/VRce5kicO5w

Świetnie zestawienie tych jego kłamstw przedstawiono też na Twitterze:

https://twitter.com/i/status/1639703388026806272

https://twitter.com/i/status/1639759330021892097

Już mi się wcale nie chce zgłębiania zawiłości i przyczyn rozedrgania umysłu D. Tuska i zastanawiania się czy wymaga on już specjalistycznej pomocy czy jeszcze nie. To naprawdę nie jest istotne.

Ja się tylko zastanawiam nad jedną rzeczą, którą mogę przedstawić w postaci pytania:

Czy naprawdę paplaczy elektorat PO (KO) i D. Tuska jest tak idiotycznie fanatyczny, tępy i głupi, że wierzy we wszystkie te bezczelne kłamstwa swojego lidera?

Może jakiś paplak zwolennik D. Tuska jest mi to w stanie wytłumaczyć?

----------------------------------------------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powiedzcie paplaki, ale tak szczerze

Wyborcy PO! Jak Wy się czujecie słuchając kłamstw D. Tuska na temat słów D. Tuska?***

Wczoraj zamieściłem post, w którym zadałem podstawowe pytanie: „Czy naprawdę elektorat PO (KO) i D. Tuska jest tak idiotycznie fanatyczny, tępy i głupi, że wierzy we wszystkie te bezczelne kłamstwa swojego lidera?” . Zadałem też inne nawiązujące do poprzedniego pytanie zawierające prośbę: „Może jakiś zwolennik D. Tuska jest mi to w stanie wytłumaczyć?”.

No cóż... jakoś nie doczekałem się odpowiedzi ze strony wyborców PO i D. Tuska. Wiedząc dlaczego tak się stało, ponawiam jednak tą swoją prośbę:

„Wyborcy PO! Jak Wy się czujecie słuchając kłamstw D. Tuska, w których zaprzecza słowom D. Tuska?”.

I naprawdę jest to pytanie bardzo poważne, bo ja bym się czuł bardzo zażenowany i raczej obrażony, gdyby mój lider polityczny traktował mnie naprawdę jak idiotę i bezrozumną li tylko „rączką do głosowania”, któremu można wcisnąć każde, nawet najbardziej rażące, cyniczne i łatwe do publicznego udowodnienia kłamstwo.

Ponadto jako zewnętrzny obserwator mam wrażenie, że być może paplacki lider cierpi na jakąś chorobliwą formę „rozdwojenia jaźni”. Raz wydaje się być jedną osobowością - nazwijmy ją D. Tuskiem1 a innym razem wydaje się być kolejną osobowością - nazwijmy ją D. Tuskiem2. I te dwie albo i więcej osobowości różnią się pomiędzy sobą diametralnie... To takie tylko moje hipotetyczne dywagacje...

Stąd to Was dalej pytam, Was - wyborców PO: „A co Wy sądzicie o swoim liderze i jego prawdopodobnych różnych osobowościach?”. A... jeszcze uzupełniająco: „Czy tak rozchwiany wewnętrznie człowiek, który ma problemy ze szczerością i być może normalnym oglądem rzeczywistości, posiada jakiekolwiek predyspozycje, by funkcjonować publicznie i mieć prawo zostać w Polsce premierem?”.

*** Nie chodzi mi o tych, którzy głosując na PO i D. Tuska spodziewają się powrotu do utraconych profitów wynikających z rządzenia lub też demoliberalnych oraz lewackich i ideologicznych fanatyków. I nie chodzi mi także o ludzi trzeciego pokolenia UB czy komunistycznych służb wojskowych i pociotków nomenklatury PZPR. Również nie o tych, którzy nie czują się Polakami a obywatelami Europy albo świata i wstydzą się polskiego pochodzenia. Mi chodzi o zwykłych Polaków, którzy biorą udział w wyborach i dalej chcą głosować na PO i totalnych, ale i tych, którzy z zasady nie biorą w nich udziału, bo tak naprawdę - w moim odczuciu - wyborcza absencja jest też pośrednim głosowaniem na PO i totalną opozycję.

W tym kontekście przytoczę słowa komentatora z portalu naszeblogi Chatara Leona: „Jest wiele powodów, ażeby nie głosować na PiS, szczególnie po tym, co odstawia od paru lat rząd Pana Premiera Morawieckiego, natomiast nie ma ani jednego powodu, ażeby oddać głos na partię Donka Kondonka. Przynajmniej z punktu widzenia uczciwego człowieka. Ażeby popierać Partię Oszustów, trzeba być albo ubekiem, albo kompletnym idiotą”. I ja ogólnie zgadzam się z taką opinią.

Bo tak naprawdę nikt nie jest w stanie wskazać pozytywów dla Polski i Polaków ośmioletnich rządów PO-PSL w latach 2007-2015 a teraz też D. Tusk nie przedstawia żadnego programu dla Polski oprócz tego, aby odsunąć PiS od władzy. Dodatkowo żenująco kłamie na każdym kroku. Więc jak tu można jakoś merytorycznie popierać D. Tuska? Po prostu nie da się, więc pozostają tylko negatywne i bezrozumne emocje, w tym jakaś irracjonalna i wykreowana przez dziesięciolecia nienawiść do PiS i J. Kaczyńskiego!



---------------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org