wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
otworzyć archiwa, wysłuchać skrzywdzonych, a nie krzyczeć: \"to nieprawda\"

Dominikanin o. Marcin Mogielski celebrował niedzielną mszę we Wrocławiu. W jej trakcie wygłosił przejmujące kazanie. Nawiązał w nim m.in. do głośnej afery wokół Jana Pawła II. — Czy było, czy nie było, otworzyć archiwa, wysłuchać skrzywdzonych, a nie krzyczeć: \"to nieprawda\" — stwierdził duchowny. Wyznał ponadto, że przed laty również został skrzywdzony. Czy ktoś stanął po mojej stronie? Do tej pory nie — dodał. Głośno wołam, głośno krzyczę za siebie, za innych. I jak grochem o ścianę. Mało tego, prawda jest używana przeciwko nam — mówił o. Mogielski podczas mszy św.
— Jak Wałęsa, prezydent, okazało się, że ma w papierach trochę nabrużdżone, to już walce różnego rodzaju — i kościelne, i biskupie — zaczęły go rozjeżdżać, przekreślając cały dorobek, całego człowieka. Jak się pojawia problem z Janem Pawłem II, Karolem Wojtyłą, czy było, czy nie było, trzeba to sprawdzić. Otworzyć archiwa, spotkać się z ofiarami przede wszystkim, wysłuchać osób skrzywdzonych. A nie teraz krzyczeć: \"to nieprawda, to nieprawda, precz z synagogi, nie chcemy tego widzieć, nie chcemy słyszeć\". Do czego to prowadzi? Do tego, że ciemność ogarnęła Kościół — zauważył duchowny.https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/przejmujace-wyznanie-dominikanina-na-kazaniu-poruszyl-watek-jana-pawla-ii/vnlw5j7,79cfc278





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otworzyć archiwa, wysłuchać skrzywdzonych, a nie krzyczeć: \\\"to nieprawda\\\"

Skoro ciemnogrodzianin japie o oczyszczeniu Kościoła
to szatan ma taki dziś plan. I w wiadomym interesie.
Wcześniej szatan namawiał do czynów grzesznych.
Lepiej nie zadawać się z szatanem. Słuchać Jezusa.
A jak się zbłądzi to... Też szukać Jezusa Chrystusa. Amen.



Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego rządzą nami mandaryni NWO!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org