czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

Autor: solar

Witam ..
Wybaczcie ale większość tych ników znam i nie moge patrzec jak zespoły same robią sobie reklamę . poczekajcie aż naprawdę ktoś obcy wyrazi opinie na wasz temat .. śmiechu warte...

Ja nikogo nie polecam ... proponuje sprawdź sobie zespół IMPERIAL albo DAMIS ... mi sie podoba co robią i jak to robią -Tobie wcale nie musi..

Nie musisz mi wierzyć ,jak nie sprawdzisz możesz później gdybać -"a może gdybym spradził/a" ...I DAMIS I IMPERIAL wiem ,że sa na FB. tam też jest kontakt...[chyba ?] Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

85 719 10 91 zadzwoń na ten numer w sprawie badań... uzna, uzna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

Dziękuję za info :) Claro wybacz ale Klara nie do przygarnięcia :) przygarnąć można psiaka albo kotka, nie wiem czy to coś złego jak się człowiek przejmuje losem zwierząt?? ale no fakt często człowiek człowiekowi nie pomaga, to jak można wymagać pomocy zwierzakom :P ach jakie to czasy nastały :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

to się kużwa narobiło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

Na ul makowej jest lekarz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

jesli chcesz to napisz meila dogadamy sie i mozliwe ze wymienie Ci u siebie w warsztacie ten zamek

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

Na NFZ nic nie płacisz tylko te czekanie jest długie. Jak chcesz prywatnie to koszt takiego zabiegu oscyluje w granicach 3-4 tysięcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

Nie chodzi o badania, tylko o zaświadczenie od lekarza rodzinnego, że jesteś zdolny do pracy, no nie wytrzymam, a o jakie stanowisko się starasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

żadne zaślepianie, żadne zamykanie w grę tam nie wchodzi!

wszystko robione według planów.

będą tam pokoje do wynajęcia "na godziny".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niech ktoś zaprzeczy ,że pisowski rząd to grupa przestepcza !!!!!!!!!

Jeśli chodzi o hqstudio to dobrze wybierasz. Osobiście nie maiłam okazji ich poznać ale widziałam kilka ich prac i robią ogromne wrażenie, są godni polecenia!!! Jak masz kasę to i w chmurach Ci film nakręcą.

Jeśli chodzi o fotografa to polecam Bartosza Klepackiego, Michała Hoffmana albo Mariusza Patalan. Ich zdjęcia są rewelacyjne, masa pomysłów, a z każdego zdjęcia potrafią zrobić dzieło sztuki.

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org