czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści zawracają Odrę...

No bardziej interesuje mnie druga opcja kamcio123. Hmm to dziala na takiej zasadzie ze wrzucam gotowke do wplatomatu i w ciagu 2h jest na moim koncie i moge z niej korzystac? Musze cos dzis kupic przez internet i dlatego tak chce sie dowiedziec co i jak. A karte,tak posiadam juz. Ok dziekuje za informacje. Pozdrawiam,milego dnia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zawracają Odrę...

jestem za wyznaczeniem godzin w których tylko kobiety mogą skorzystać z basenu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zawracają Odrę...

polecam jestem tam stałym bywalcem z rodziną, świeże jedzenie, kelnerka bardzo miła podoba mi się również sam wystrój lokalu. Standardowo konkurencja nie śpi i stara się oczernić lokal ale najlepiej iść samemu i spróbować moim skromnym zdaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zawracają Odrę...

Czepnęliście się zięcia prezydenta.Dlaczego nikt nic nie napisze,że inny prominent związany z miastem w kierowanej przez siebie firmie zatrudnia połowę,a może więcej, rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zawracają Odrę...

dokładnie. ale co to da że sobie tu pogadamy.....nic.... ten temat co tydzien wraca..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org