czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kato-średniowiecze

Mam problem z autkiem. Wlącza mi się kontrolka - klucz na samochodzie. Moja Zośka straciła całkiem moc. Może mi coś podpowiecie. Podobno to jakiś zawór. Słyszałam też, że może wystarczy tylko usunąć jakiś błąd z komputera samochodowego. Może macie jakieś namiary na dobrego fachowca, który będzie potrafił mi pomóc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-średniowiecze

zbieraj pieniadze, i od pazdziernika zacznij te mediacje.A moze zmienisz jeszcze zdanie.
Zreszta pracodawca teraz juz nie patrzy na wykształcenie nawet do banku ale dla swoich wartosci czemu nie bo fajnie brzmi ten kierunek.Powodzenia

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-średniowiecze

Dlaczego to upadlo ? kto doprowadzil do takiej ruiny taki dobrobyt?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-średniowiecze

Rekordu raczej byśmy nie pobili, ale pomysł ciekawy, inicjatywa dobra, coś ciekawego mogłoby się zdarzyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-średniowiecze

Czyżby to magia marki na literę "F" skutecznie odstraszyła zainteresowanych?
Zupełnie niepotrzebnie. Nie ma akumulatorów marki ford. Na montaż fabryczny to inni producenci dostarczają swoje produkty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-średniowiecze

POLECAM najlepsza pizza Diavolo ceny są ok . Biesiadowa to wielka porażka ceny dużo wyższe a te sosy mdłe fuu koncentrat ... Chciałam spróbować innej pizzy ale nie zamienię Diavolo na żadną inną .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-średniowiecze

Bosch lub Centra najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-średniowiecze

Zenit! to taki chojrak jesteś?!

"prawdziwy mężczyzna" co to się w nim "zew natury" odzywa!

lepiej wez ze sobą mamusię, co by ci nosek wytarła i przytuliła jak się rozpłaczesz!

a może najlepiej to Ty w domu zostań i przy kaloryferze się grzej i nie rób obciach prawdziwym survivalowcom!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-średniowiecze

diavolo bardzo dobra, pacino też spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-średniowiecze

hej , czy mogłby mi ktoś podpowiedziec gdzie w łomży moge kupić suszarke łazienkowa ścienną taka z wysówanymi sznurkami ? byłam w markecie budowlanym i tam niestety nie ma , gdzie można jeszcze znalezc takie rzeczy ?

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.apoco.pl/data/gfx/pictures/medium/6/3/736_3.jpg&imgrefurl=http://www.apoco.pl/product-pol-736-Suszarka-lazienkowa-scienna-Rotor-6-firm-Gimi-10717065.html&h=300&w=300&sz=13&tbnid=2dE1bogU-aKcCM:&tbnh=90&tbnw=90&prev=/search%3Fq%3Dsuszarka%2B%25C5%2582azienkowa%2B%25C5%259Bcienna%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=suszarka+%C5%82azienkowa+%C5%9Bcienna&usg=__OcQi1hS99UaWLJTzMB6_2gXvVvE=&docid=m7A3GBTmWUbgCM&hl=pl&sa=X&ei=fhMlUe-IKorEsgaAwYHABA&ved=0CFMQ9QEwBA&dur=434

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org