sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

W lato jeździłem i szukałem dwóch takich tylko dużo wiekszych do ciężarówki i w kazdym sklepie eurostart były najtańsze wiec nie wiem czy rzeczywiście najlepsze.
Z doświadczenia polecam JENOX najdłużej wytrzymują w porównaniu z innymi ale są droższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

niby 30 ale jezdzilem 25 dodam ze zdawalem w marcu czyli prawie rok temu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

Polecam akumulatory Banner tylko czarne biały i czerwony podobno są słabsze. i cena nie jest wygorowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

a jaki ciągnik dokładnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

Dobrze to jesteśmy umówienia na jutro na rozmowę skontaktuje się z Panem.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

Nie hejtujcie, bo wiem, że wielokrotnie tematy szkół były poruszane na tym forum, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, także pytam :)
Czy wiecie, ile trzeba mieć punktów, żeby dostać się do budowlanki na profil policyjny i kiedy są dni otwarte w tym roku? :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

lubię_żelki i tu się mylisz.

Parę lat wstecz akumulator BOSCH S3 53 Ah w ŚOiA kosztował 260zł!!! i trzeba zdać było stary, inaczej + 30zł!

Na Allegro akumulator BOSCH S3 56 Ah ku koszt 219zł + 20zł za przesyłkę. Czyli 239zł. i nie musisz zdawać starego. Firma sprzedająca z WAWY, aku przyszedł z Kętrzyna?..? dobrze zapakowany z normalnągwarancją. A stary akumulator możesz zanieść na złom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

no ja napewno lubie na łonie natury spędzać wolny czas tylko co masz na mysli jaki survival ? może auta terenowe ?gril w jakimś niedostępnym terenie,yylko nie dla samochodów SUV bo oni przeważnie legną na samym początku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

właśnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

Fajny temat! Survival to jedno z moich największych zainteresowań, ale bardziej taki "surowy" survival ;) Chyba sporo mężczyzn ma takie zapędy, to pewnie odzywa się w nas zew natury ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

Jak już omówicie szczegóły biznesu...to ja Wam wynajmę miejsce na reklamę (pod baner lub szyld) przy ul. Sikorskiego w Łomży :-) .
Może nawet i jakieś miejsce wygospodaruję na posesji :-) - mam spory plac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

Ile chcesz za umieszczenie baneru 1m x 2m ? Napisz na meila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

to fakt. lecz patrząc na łómże to nic na lepsze nie bedzie... trzeba gdzieindziej spróbować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś wreszcie usunie TARGOWICAn spośród władz Polski, za zdradę państwa?

Witam!!chciałbym znac opinie na temat firmy pana Wiesława T.(meble na zamowienie) ulica meblowa 7 czy polecacie jak cenowo itp.z gory dziekuje za odpowiedz.


Pozdrawiam!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org