czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

Nie kupuj przez internet. Nie kupuj też taniego badziewia. Te poniżej 100pln to zazwyczaj jakieś marne "firmy" produkują. W Łomży możesz sprawdzić sklep na legionów (k. Asaj-a, przy skrzyżowaniu zaraz), albo obok CTO (zaraz obok Farmera). Pan Adam ci doradzi, nie naciągnie. Powiedz, jeszcze kto cię przysłał to na czteropak ci pewnie urwie ;) Nie wysyłaj syna, idź sam, porozmawiaj, wybierz. Nic na szybko. On ma ci starczyć najmniej na rok, a nie na tydzień.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

matizzo dzięki chociaż jeden po mojej stronie:3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

Jest taka możliwość, ale wysyłający musi dopłacić 5zł. Mało kto z tego korzysta. W przypadku kuriera jest to bezpłatne.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

Czesiu nie dla Ciebie tylko dla pięknych kobiet sklep odzieżowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

Autor: lambo (---.internetia.net.pl)
Data: 17-06-12 07:42

ahaha hahah haha najlepszy sprzęt w Activi. Z którego to wieku jest ? Ty chyba nie wiesz synu co to jest dobry sprzęt.


Najlepszy sprzet do cwiczen to wolne ciezary, hantle, sztangi, itd. A nie jakies powydziwiane maszynki, na ktorych mozna poudawac, ze sie cwiczy.

Lewicowa tyrania wyrażona w czynach jest o wiele gorsza od nienawiści wyrażonej w słowach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

a transwestyci nie mogą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

-miasto nogami i rękami ile mogło zapierało się przed galeriami, bo radni często są jednocześnie lokalnymi sklepikarzami
-ludzie może i będą z Łomży, 600zł i pół etatu może kogoś skusi kto akurat znajdzie się pod ścianą
-podatek od gruntu to akurat zarządca galerii wrzuci sobie w koszty prowadzenia działalności, także państwu wyjdzie na zero, bo zapłacony podatek zmniejszy podstawę podatku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

ale z drugiej strony to jak już zbudują tą via baltice to już do łomży nawet pies z kulawą nogą nie zajrzy tak to przynajmniej przypadkiem zaglądali do niej kierowcy i turyści jadący na mazury. Nie raz widziałem jak litwini jadący gdzieś dalej robili zakupy a jak zbudują to wszyscy będą omijać łomżę szerokim łukiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

Tak zaglądali przeważnie warszawiacy do maka jadąc do i z mazur i co z tego? tylko korki w łomży były a po za tym nic innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowskie rozdawnictwo naszych wypracowanych pieniędzy.

Jak zarabiać pieniądze? Ostatnio szukałem ciekawych możliwości zarabiania w internecie. Interesował mnie łatwy i szybki pieniądz. W tej chwili obstawiam na stronie https://ggbet-bonuses.com/pl . To doskonały bukmacher, z którym czuję się komfortowo współpracując. Ponadto istnieje aplikacja mobilna, która działa świetnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org