piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

zapewne tak jak galeria Narew - niekończąca się budowa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

Jedzie ktoś do Białegostoku w niedzielę wieczorem i ma wolne miejsce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

Byłam dziś przy stolarni,ale o 14.Wszystko było zamknięte i nikogo nie było.Przynajmniej teraz wiem gdzie to jest.Wczoraj było ciemno i nie mogłam znaleźć,ale przejeżdżałam tamtędy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

Witam,
Szukam par, które dn. 06/07/13 mają ślub w Kościele p.w. Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży. Prosze o kontakt na @:marcin-ek5@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

a ja mam w dupie wasze markowe sklepy Tally Weil, New Yorker dla mnie najlepsza marka ciecie to PSS Społem - reszta to dno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

dzis otwarcie nowej hurtowni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

Mam okulary z salonu Okularium i odradzam. Panie oczywiście zachwalają każdy model oprawek, droższe najbardziej. Wybrałam sobie te z lepszej półki, zapłaciłam sporo. Nieźle się zdziwiłam, kiedy po 3 miesiącach użytkowania oprawka zaczęła mi się rozpadać (używane normalnie, zero ciągania przez dziecko itp, samo zdejmowanie i zakładanie). Na część zamienną czekałam prawie miesiąc, bo salon zerwał umowę z producentem i część przysyłali aż z Hiszpanii czy skądś tam.

Obsługa miła, doradzi.
Ceny nieadekwatne do jakości oprawek i szkieł.
Polityka firmy dziwna - sprzedają coś, kiedy wiedzą, że w razie problemu nie mogą tego zareklamować.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: antyPolski, banderowski, skrajnie nacjonalistyczny oddział Azow zajadle broni się w ruinach fabryki

Jest sobota wieczór,a ludzie siedzą w domach lub na imprezach lokalowych,a nikt jak normalnie to było kiedyś nie robi nic w domu.Cicho wszędzie jakby wszyscy poumierali.Dajcie z siebie tyle byśmy nawzajem się słyszeli i przed wakacjami mogli się wybawić w sposób dla każdego bardziej lub mniej umiarkowany...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org