piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

Witam ,
pilnie poszukuję dentysty przyjmującego w domu . Głuszkowski odpada bo nie ma go w domu . Będę wdzięczna za odpowiedzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

no i co jest ktoś kto by się podjął przewiezienia mebli dużym samochodem?
zapłacimy do 1000zł. tylko to musi być samochód większy od busa

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

"Szukamy dwóch psów"
To zabierzcie się w końcu poważnie do roboty zamiast siedzieć przed komputerem cały dzień i się tu wymądrzać. Zrobiłyście sobie z 4lomza psie forum! Na dodatek czepiacie się każdego kto jest spoza waszego wąskiego grona i miał czelność zabrać głos. Psia wasza mać!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

Przypominamy o przekazaniu jednego procenta na Wasz Klub. Na Łomżyński Klub Sportowy 1926. Kto jeszcze nie zdecydował na co chce przekazać Swój 1%, to zachęcam do przekazania go na ŁKS 1926 Łomża.


Wesprzyj Swój Klub - Przekaż 1% podatku.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

Pierre_Dolain
no to 1:1,bo klient



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

Paradox byłam wczoraj w Kupiskach sprawdzić,czy to ten pies.niestety dopiero po 17,wcześniej nie miałam tam jak dotrzeć.Niestety nie spotkałam go i było już ciemno.

Orany_Julek jeśli Ci psie tematy przeszkadzają nikt nie każe Tobie na nie wchodzić.Swego czasu było mnóstwo o kebabach :) .
Jak nie wiadomo,gdzie psy są to chyba nie będę po całej Łomży biegać z nadzieją,że je spotkam.Tym bardziej ,że jestem wolontariuszką i mam również swoje życie,dom i dzieci.
A pracownicy schroniska mają w schronisku od groma roboty i nie będą zaniedbywać psów schroniskowych.

Sprawdzam każdy sygnał.Nie zawsze uda mi się dotrzeć w momencie,kiedy dostanę informację.Nie zawsze mam taką możliwość.Mogą zatrzymać mnie inne sprawy,ale staram się być jak najszybciej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

pyza72 już ci odpowiadam : za namową znajomej kupiłam Polopirynę Complex w saszetkach. Piłam przez 2 dni tak jak tam pisze co 6 godzin. Na trzeci dzień "jak ręką odjął" . Sama się dziwię bo to przecież tylko Polopiryna a jadnak znajoma miała rację, ze pomoże :)
..a kaszel był nie do zniesienia, raz mokry, raz suchy....a najbardziej uciążliwy w nocy - budził z nienacka...myślałam że "płuca wypluję...":( Teraz już jestem zdrowa, polecam :)

Oczywiście te rady które były na forum : wit.C, miód, gorąca herbata - też zadziałały wspomagająco ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

Aha zapomniałam dodać że ta Pani przyjmuje też w weekendy bo to gabinet prywatny. Wystarczy zadzwonić i się umówić i po bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

Ciekawe w jakim tempie beda sie zamykac w galerii sklepy6 i bary czy bedzie wieksza predkosc niz w bialymstoku





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

Jak nie będzie tak drogo jak w galerii stokrotka to ja kupie coś od czasu do czasu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

W końcu ludzie nie będą musieli jeździć do Białego, Wawy i innych miast zrobić większe zakupy. Pieniądze zostawią w swoim mieście, a nie cudzych.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

tradis to nadal istnieje /?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ta Ukrainka zaponiała ,że nie jest siebie!!!!!!!!!!!

ja polecam ziko na mazowieckiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org