piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Aga89 jesli mozesz napisz przebieg swojego go porodu a mianowicie czy mialas lekarza prowadzacego ktory pracuje w szpitalu rodzilas sama czy cc brałas ten gaz znieczulajacy ?ile byłas w szpitalu ?przepraszam za ciekawość;)i jak dzidziuś sie chowa karmisz naturalnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Jak nie ma pracy w tym mieście, to dobrze i 800 - 900 zł dostać. Nie mówię o ludziach, którzy mają rodziny na utrzymaniu. Bo za takie pieniądze byłoby to trudne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Może zanieś ją temu biednemu łosiowi co go uratowali. Jak się wyjdzie z wody to apetyt się wzmaga.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Który serwis jest najlepszy i ma dobrą cenę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

zdaje sobie sprawe ze to sa drogie samochody ale jak na 2005 rok widzialam tansze, z tym ze nie z okolicy ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

ekspert na broniewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Czarnakawaoporanku jeśli chodzi o kwiecień to myślę, ze do tej pory powinni sie wyrobić :)

Olivia dlugo by tu pisac :) Porod mialam ciężki, nasluchalam sie koleżanek, które rodziły przede mna i ich rozwiązanie trwało krotko, wiec nastawilam sie, ze skoro cala ciążę znioslam bardzo dobrze to i porod nie bedzie taki zły. Niestety. Ja spędziłam na porodowce caly dzien. W sumie każda przechodzi to inaczej, ale przygotuj sie na najgorsze. Ból niesamowity. Urodziłam własnymi siłami. Gaz owszem wzięłam, jednak teraz uważam ze bylo to zbędne bo kompletnie nic mi nie pomoglo. A jeszcze zaczęło mnie usypiac. Gdyby nie skurcze to chyba bym tam usnela :) Lekarz prowadzący pracował w szpitalu jednak przy porodzie nie mialo to żadnego znaczenia. Ogolnie spędziłam tam 3 dni. Położne miłe, pomagają bez żadnego problemu. Malucha karmie piersią i rosnie jak trzeba :) Jedyny minus to Pani dr Karlikowska ktora byla przy porodzie. Nieprzyjemna! Jakies głupie uwagi, dyskusje! Żal po prostu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Ekspert! ul. Broniewskiego Koleś naprawdę kumaty i robi szybko nie to co w Simtechu!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Aga89 dziekuje :)tak masz racje kazdy porod inny i trzeba przygotowac sie na najgorsze ;)a z gazem tak myslałam ze jest malo skuteczny bardziej ogłupia niz pomaga w bólu ,ja równiez ciaze znosze lekko ale porodu sie troche boje no coż trzeba przeżyc tyle zlych opini slyszalam na temat szpitala i porodu w lomzy ze musze to sama sprawdzic;)i na pewno zdam relacje mysle ze to zalezy od zmiany to swietnie ze maluszek ładnie rosnie no i plus za karmienie naturalne bo to najzdrowszy pokarm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

na Kazańskiej jest chyba multimedi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Bardzo dziękuje za odpowiedz, mam nadzieję że szybko uda się znaleźć pieskom dom. Postaram się im w tym pomóc. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje o nich.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Sprawca zdarzenia, który w środę na drodze obok hurtowni TMT wyprzedził czerwonego busa i wypadł z zakrętu srebrną Hondą Civic obok parkingu Wyższej Szkoły Agrobiznesu i uderzył w toyotę avensis proszony jest o dobrowolne skontaktowanie się z poszkodowanym. W innym razie nagranie z kamery budynku WSA skierowane będzie na Policję i do Sądu. Kontakt: 508345644

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ambasador Tuska i Komorowskiego - czyli antypolska k..wa na eksporcie.

Można foto tych szczeniaczków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org