czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żona to nie ideologia

pepco w galerii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żona to nie ideologia

Autor: Kurczak (---.centertel.pl)
Data: 07-12-12 16:13

trzeba uważać co się pisze już inni doświadczyli sobie sprawy MPEC-u oczerniając spółkę

Kurczak1980

//////////////////////////////////////////////////////////


Ty się Kurczaczek o tych od MPEC-u to nie martw:)
My akurat mamy się całkiem zdrowo :)

Wszyscy co do jednego :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żona to nie ideologia

napewno? możesz zrobić zdjęcie,jeśli to on to dostaniesz duuuuuuże piwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żona to nie ideologia

wpm kontroluj słownictwo!!!
Od paru lat im pomagam i wiem że tak nie jest, a na takie oskarżenia trzeba mieć dowody. Nie za takie słowa na tym forum ludzie odpowiadali.

Ty WOŚP nazywasz - ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!, mam nadzieję że jesteś zakonnicą i twoje dziecko nigdy nie skorzysta ze sprzętu specjalistycznego, zakupionego przez fundację J. Owsiaka. Bo w innym razie, hmm? pewnie odmówisz podłączenia do urządzeń przekazanych przez ZŁODZIEI.?!?!?!?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żona to nie ideologia

Podatek od śmieci powinien być zależny od nakładów poniesionych na tą obsługę. Nie może być tak, że niektórzy dostaną nagle 200 procent podwyżki a inni 100% zniżki. Ceny powinny pozostać na obecnym poziomie. W końcu rachunek ekonomiczny prywatnych firm nie może się mylić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żona to nie ideologia

popieram,pomozmy Januszowi !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org