piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Witold Gadowski: polskie media są skolonizowane przez potomstwo przeszczepów Stalina

ale w Lomzy to juz patologia,niestety pojecia zero tylko kasa,a gdzie czlowieczenstwo,gdzie uczciwosc,gdzie no gdzie?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski: polskie media są skolonizowane przez potomstwo przeszczepów Stalina

przepraszam bardzo, to ze mam wieksze mieszkanie oznacza, ze wiecej smiece? A co w tych wiekszych mieszkaniach wiecej sie je czy zalatwia? Sory bardzo mam wieksze mieszkanie ale pozastawiane meblami, ktore owszem byly w kartonach ale je wyrzucilam i przez najblizsze przynajmniej 5 lat nie zamierzam wymieniac ich na nowe, wiec smiecic nie bede. Chyba was pos*** najsprawiedliwsze bedzie liczenie od ilosci zurztej wody, a nie ci bogatsi maja placic za biedniejszych. kazdy uzywa tych samych smieci, a pogatsi nie po to pracuja wiecej aby wyrownywac tych biedniejszych kazdy robi na siebie i niech kazdy placi za siebie, a jak chca pomoc biedniejszym co oczywiwscie pochwalam to niech placa za nich sami albo im dadza obnizki, a nie nam podniosa zeby innym opuscic.
Czynsz 320zl+20zl smieci+50zl woda+120zl prad+950zl hipoteka= 1460zl, do tego 500zl (mleko i pampersy)+35 internet +38zl tv+ telefon, paliwo, przedszkole= ponad 2500 zl oplat, a gdzie zycie? po oplaceniu tego pwyzej na jedzenie, ubrania i srodki niezbedne do funkcjonowania zostaje nam 1500zl na miesiac co to jest? Niby 20zl miesiecznie za smieci to nie duzo ale wlasnie takie drobne oplaty po podsumowaniu daja mi rachunki 2500zl, a nie 1500zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski: polskie media są skolonizowane przez potomstwo przeszczepów Stalina

Popieram Twoje zdanie Kurczak.Trzeba uważać co się pisze,na mmlomza też,za to można spodziewać się wizyty kogoś od prokuratora.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski: polskie media są skolonizowane przez potomstwo przeszczepów Stalina

Witam czy może któraś z Pań wie gdzie w Łomży mogę kupić foremki/ wykrawaczki do świątecznych pierniczków?? Byłam w Farbexie- brak :-( i na Małachowskiego w tym sklepie rtv agd rzeczy do domu też brak :-( gdzie są w Łomży podobne sklepy?? Może ktoś wie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski: polskie media są skolonizowane przez potomstwo przeszczepów Stalina

A może w Kauflandzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski: polskie media są skolonizowane przez potomstwo przeszczepów Stalina

ale po co wy idziecie do ołtarza a już nie mówiąc że decydujecie się na dziecko
potem jeb rozwód dzieci z rozbitych rodzin
gdzie wy macie olej w głowie
pokłócić jest się łatwo ale jaka jest satysfakcja z dwóch stron
słowo przepraszam





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski: polskie media są skolonizowane przez potomstwo przeszczepów Stalina

Polecam TABEX, i rzucić palenie.
Wcześniej paliłem e-szluga i nie pomogło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org