czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielki szacunek...

mam nadzieję że psinka sie znajdzie a właścicielka nie straci nadzieji w poszukiwaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

przedszkole nr 4 na spółdzielczej płaci sie za posiłki chyba ze dziecko jest w przedszkolu dłuzej jak 5 godzin wtedy jest dopłata nie wiem jak jest z grupą żłopkową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Gabi - widzisz jak z ludzi kasę ściągają ;)

Faktycznie w pasmanterii na Małachowskiego mają spory wybór rzeczy ze styropianu, nie tylko kulki, też choinki, jajka i pewnie inne też, ale dawno tam nie zaglądałam, więc nie jestem na bieżąco :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Dlatego, że są wykształceni. Tym się uczyć chciało ;/





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Drogowcy odśnieżarki przepalali niedługo będą sypać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Ja wiem z nie tyle własnego doświadczenia, ale znam osobę, której ten adwokat sprawę prowadził. Wyszło 3,5 tys.zł. Myślę jednak, że zależy od sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

tupik, wielki i aktywny czlonek lomzynskiego greenpeace... lol
Cos czuje ze jestes "tak samo" ekologiczny, jak ci co pala w piecach;]
No co, pewno nie swoim samochodzikiem jezdzisz po lomzy, pewno segregujesz smieci, pewno tez nigdy nie gotujesz na gazie, czy nie uzywasz pradu ?? ;]
Hmm, a moze powiesz mi jeszcze ze mieszkajac w bloku, ogrzewajac swoje mieszkanie nie zanieczyszczasz tego srodowiska? ;]
Swoja droga, nie wazne czym by sie w piecu palilo i tak bedzie to czuc. Nie wazne czy jest to wegiel, drewno, czy "smieci domowe".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Prawnik ustala wysokość wynagrodzenie przede wszystkim biorąc pod uwagę: stopień zawiłości sprawy, miejsce świadczenia pomocy prawnej, znaczenie sprawy dla klienta oraz wymagania specjalistycznej wiedzy. tak więc każde wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z tym, że wysokość wynagrodzenia powinna być ustalone przed rozpoczęciem świadczenia pomocy prawnej w drodze umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

ciekawe, czy pies dał sobie radę tej nocy..było bardzo zimno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

bigi 2004
Kotkę miałam, śliczną "perskę", wiem jak wygląda ruja. Wysterylizowałam ją.

"No chyba, że miot był zaplanowany, bo to już jej 4 miot".
Ja czytam uważnie wpisy, więc czytaj i ty gdy chcesz dyskutować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

"miałam" już nie masz?:)


Koty trzeba sterylizować, jestem za! Tak samo z psami. Szkoda tylko, że te zabiegi są takie drogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Oooooo !!!!
To coś dla mnie :):)
Zaraz lecę po niego :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Edvard rękodzielnik...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

co nimi kieruje i czego tam szukają? Oraz czy to normalna sytuacja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Witam czy coś przybyło nam kamer w Łomży ? Można obejrzeć live ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

wrażen pewnie szukają jak mają jeszcze nie poukładane w głowie.Zadowolone ilu to napisze i je poderwie.A co trafiła ci sie taka co na 2wa fronty działa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

jeżeli ma Pan ochotę wspierać tych biednych to niech to Pan czyni ze swojego portfela. Juz raz Pana kumple w tym roku swoja hamską ustawą rewaloryzacyjną zabrali jednym emerytom a dali drugim tłumacząc to dosłownie tak jak Pan to teraz rozbi. Problem w tym ,ze zapomnieli sobie zabarać a wręcz przeciwnie politycy z PO sobie i kumplom jak mogli i gdzie to dodali. Tak więc niech Pan przestanie uprawiać, bolszewicką propagandę i niech każdy płaci za swoje śmieci.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Kilka osób zasypało mnie mailami, że pomogą.. a do tej pory pomogły zaledwie dwie osoby w postaci ubrań i rzeczy dla dziecka.. czy jest ktoś jeszcze zainteresowany pomocą? Idzie zima.. Ida swieta.. Wasze stoły będą zastawione potrawami, a ich? Nie bądźcie obojętni!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Przesadne dbanie o tą "drugą osobę" w konsekwencji prowadzi do tego samego, co brak zainteresowania. Niestety ale w związku osoba, która kocha bardziej i jest bardziej zaangażowana paradoksalnie jest również na przegranej pozycji. Takie to już chore uczucie. Moją uwagę zwróciła nazwa tematu: "czytając tłumaczenia" (...) ot takie czasy, że ludzie rozstają się przez FB czy przez telefon. Ja byłem z dziewczyną prawie 4 lata i mimo wszystko oświadczyła mi przez sms, że mnie zostawia :) Chciałem, żeby zrobiła to chociaż twarzą w twarz, ale nic z tego. Przez telefony i internet ludzie cofają się do jaskiń pod względem umiejętności komunikacji niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Rozumiem facebook, kontakt ze znajomymi. Portale randkowe? Wybij jej to z głowy. Nie chce oceniać ale jak dla mnie gwiazda która zamiast zająć sie najbliższymi jak na kobietę przystało woli być kokietowana. Taka nowoczesna kobieta! Ja wole starszy model;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Mam ten sam problem, szkoda że nie powstało więcej miejsc Łomży gdzie można pograć.

Orientujecie się gdzie najbliżej Łomży jest boks z kompleksową obsługą jak wypożyczalnia rakiet, działający weekendowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

A mi osobiście to niech robi co chce , byle na noc do domu wracała :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Ale z toba chodzi czy sama tak chodzi i ciebie nie bierze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

z kolezankami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Albo ich pozwalniać albo im przypomnieć obowiązki a nie wlepiają za szybke tylko pouczenia i mandaciki bo ktoś w lini nie ustał śmiech na sali, jeżdżą w komplecie i wypisuja kwitki wielka mi sraż wiejska !!! żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

10tys to moze za podział majatku albo za prowadzenia sprawy ktora trwala dluzej .. ja mialem sprawe karna art.157 § 1, 190 § 1 k.k.. , art. 156 § 1 ,art. 159.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

najlepiej to idz do niego i powiedz o co chodzi bo tak nrapwde nikt nie powie Ci ile wezmie od Ciebie ... pewnie roznie wiec tak czy tak musisz sie pofatygowac .. a raczej wolałbym Kozła niż Fabiszewskiego ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

na telewizji Narew puszczają stary rynek





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

a jeśli na te dyskoteki jeździ do innych miast nigdy w swoim mieście (w tym mniejszych wiec nie chodzi i wybór i jakość dyskotek) to co może sie za tym kryć,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Tu nie chodzi o płyty betonowe a o uchwyty i spawy pomiędzy tymi płytami a ich wytrzymałość specjaliści obliczyli na co najmniej 70 lat także wpm może musisz trochę poczekać aż kupisz taniej takie mieszkanie i na razie nie siej fermentu bo nikt ci teraz nie sprzeda takiego mieszkania nie mniej niż za 2000zł za metr kw. Musisz jeszcze uzbierać;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Taki temat już kiedyś był na 4 lomza.

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=303566&t=303566

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Pytania formułujesz tak jak byś znał odpowiedź, tylko potrzebujesz jeszcze potwierdzenia;). Więc ja potwierdzam Twoje domniemania. Szuka..... ech albo nie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

ja to myślę że już ma skoro tak poczynia ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

dr Głuszkowski (ten starszy) bardzo dobry specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

e papieros tutaj nic nie pomoże, lekarza trzeba szukać w głowie, sam musisz mieć silną wolę nie pal przez tydzień to zobaczysz że się odzwyczaisz

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

byłam u pana Fabiszewskiego bo mecenasa Kozła nie zastałam zażyczył sobie 7,5 tys? Zapewne adwokat Kozioł będzie droższy, jak sie nie mylę? Kurcze a może ktos tańszy i dobry tez w sprawach karnych jak cos wiecie z autopsji to piszcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Gratuluje rozgarnięcia nawet nie wiesz u kogo byłaś - w Łomży nie ma M.Fabiszewskiego - to tylko potwierdza fakt że bez Adwokata to Ty sie do sądu nawet do kibla nie wybieraj.
Na piętrze gdzie swoją kancelarię ma M.FABIAŃSKI a nie Fabiszewski wszystkie kancelarie reprezentują podobny poziom. Ceny - pamiętaj to zależy ile roboty ma w danym czasie ma Adwokat, czasem możesz też dostac cenę na odczepnego - jak łykniesz Twoja sprawa - 7,5 - 10 tyś - drogo albo bardzo drogo więc z góry radzę daruj sobie znajdziesz taniej.
Nie jest tajemnicą o których zatrzymaniach piszesz bo pisano o tym i tu na 4lomza. Moja rada poszukaj Adwokata, ktory ma już kogość od tej sprawy jeżeli nie bedzie sprzeczności może bronić dwóch - jemu bedzie łatwiej a Tobie na 100% taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Napiszę przewrotnie
Czytając Twoje wpisy,w pełni rozumiem taką kobietę.
Tu na forum żalisz się że jesteś/zostałeś oszukany/zdradzony.A co spowodowało taki obrót spraw?Pewnie nie wiesz i to Ty czujesz się pokrzywdzony.
Odpowiedź na Twoje pytanie już padła.Żadna kobieta(tak jak i mężczyzna) nie będzie szukać wrażeń poza domem jeśli je będzie miała u partnera.
Liczy się poczucie bezpieczeństwa,bycia potrzebnym,kochanym, dowartościowywanym.No i seks.
Jeśli zaspokoisz kogoś emocjonalnie i fizycznie to będzie jadł(a) Ci z ręki.
Wystarczy okazać zainteresowanie codziennymi problemami,zrozumienie, zwykły szacunek i trochę miłości.
Kobiecie nie wystarczy że wkręcisz żarówkę lub wytrzepiesz dywan.Jej musisz powiedzieć jaka jest och i ach....I choćby nie wiem jak Ci się nie chce,to uwierz że warto.
Dla trwałości związków najważniejsze jest zrozumienie partnera,jego potrzeb.
Kobiety i mężczyźni to dwa różne światy.Wsłuchaj się,zrozum .......i ciesz się cudowną kobietą
Mimo wszystko powodzenie.
I nie mazgaj się na forum,bo widok użalającego się nad sobą faceta jest po prostu żałosny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Łomża-Białystok jutro o 6.00 wyjazd.Mam dwa miejsca wolne,10zł w jedną stronę.Jedę na UwB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Osobo podająca się za empek piszesz BZDURY !!!!!

Panie Mirosławie B. na pewno wszystko zostanie wyjaśnione, tak samo jak pana nielegalny strajk głodowy (jednoosobowy)...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Autor: BarbaraB (---.elomza.pl)
Data: 06-12-12 16:58

Na razie jestem bezrobotna...:((( ale gdybym tylko pracowala napewno bym pomogła...:)

A może przygotuje Pani coś własnoręcznie i wystawi na aukcji?
Żeby pomagać nie potrzeba wielkich pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Głuszkowski na polowej!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Bo to wytworzyło się w ich psychice. To tak jak dać choremu podczas wojny zamiast przeciwbólówek, słodzik i wmówić im, że to leki. 70% przypadków będzie miało efekty jak przy hospitalizacji lekami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Tupik
Ty chcesz uczyć potomków 'roztrząsaczy gnoju'? Pragnę Cię uświadomić, że ci potomkowie mają przodków na wsiach i mają czym palić, a tacy jak ty - sługusy zasiłków państwowych muszą narzekać i pluć sobie w brodę, że nie mają rodziny na wsi i lasu. Wtedy nie musiałbyś palić w piecu śmieciami... ale póki co możesz tylko pozazdrościć tym "wieśniakom", że stać ich na opał.

btw., ciekawe czemu tyle BL-ów jeździ z przyczepkami do prywatnych lasów ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Wierzy się nie chce jak ludzie są nierozgarnięci... Podejdź do kancelarii, przedstaw sprawę i się dowiesz.. Każdy będzie mówił co innego i dopóki samemu nie porównasz cen to niczego się nie dowiesz. Nikt Ci nie poda cennika i nie będzie odpowiadał za samych adwokatów. Moim zdaniem jeden jest lepszy a zdaniem drugiego inny i ceną nie ma co się sugerować jeżeli to poważna sprawa karna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

w Lomzy jest tak kazdy adwokat tylko chce kasy,on i tak do niczego nie jest potrzebny no chyba ze czapke potrzymac lub moja teczke z papierami i za to kasuje kase,oj ci Lomzynscy adwokaci porazka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

całkowicie zgadzam się z Messerem, poszukaj w sobie czego Ty jej nie dajesz a mógłbyś i przede wszystkim doceniaj... nie wolno popadać w rutynę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Express Mit Biuro Tłumaczeń Marek Tyborowski
ul. Nowogrodzka 65 c
18-400 Łomża
Tel. 66 240 55 08


..... google nie boli ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

czy w schronisku to napewno Niko? czy reaguje na imie?nocy już nie prześpie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

niedługo powinny byc tutaj informacje na ten temat : http://wosp.lomza.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

pijuski :):):)
Adwent jest szelmy !!!!!!!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

zajrzyj na fotki czy podobnynteraz może sięgać kolana może troszkę mniej jak zaginął to był taki do połowy łydki zakręcony ogonek jedno ucho ochlapnięte umaszczenie identyczne jak dobermany ale tylko umaszczenie sierść na szyji jak się wzieło pod włos była taka siwawa niziutki ale dość krępy był no teraz może wyglądać inaczej na okło uszu miał takie brązowe obramowania koloru takiego samego jak pyszczek i łapki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

wózek możesz kupić , chyba że inny kupuje się dla dziewczynek a inny dla chłopców - to przepraszam , mam dorosłe dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

W Czarnocinie 250 zl :) 6 dan na goraca i zespol :) Info prawdziwe bo sama sie tam wybieram ze znajomymi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Jeśli chodzi o sylwester z Poezją Smaku to jest plakat więc impreza tez jest. Można zadzwonić i potwierdzić. My już mamy tam rezerwacje ze znajomymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

P.A jesteś prawnikiem albo jego rodziną i boli cię ta opinia ,jednak przedmówcy chyba też wiedzą co dostają wzamian za swoje pieniądze i mają prawo pisać takie komentarze .CO do mec.Kozła to wielki szacunek i uczciwość podziwiam tego człowieka.mówię tu oseniorze , młodszego nie znam to się nie wypowiadam. Widząc adwokatów na sprawie , którą znam widać ,że nie czytali nawet akt teraz jest kasa ,a nie sumienie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

wpm przecież nikt nie zmusza Cię do wrzucania pieniędzy do puszki,można to zrobić dobrowolnie,więc nazywanie tej akcji złodziejstwem jest nie na miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

na zdjęciu piesek leży, ja widziałam stojącego
poza tym, jeśli nadal zależy Ci na piesku to sprawdź w schronisku, jest na kwarantannie, uważam, że na tym moja rola się kończy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

W związku z powyższym przypomniał mi sie dowcip. Tak w skrócie.

Pisze syn do matki:

Mamo urodziło nam się dziecko, ale moja żona nie miała pokarmu, więc postaraliśmy sie o mamkę. Ta mamka jest murzynką, wiec od tego pokarmu i dziecko nasze też jest ciemne.

Mama odpisuje synowi:
Wiesz co ? to podobny przypadek jak z toba, też nie miałam mleka, więc przestawiłam cię na krowie.
No i popatrz rogi dopiero teraz ci urosły.


Moja rada pozostawić kobietę, niech tańczy i randkuje sobie ile wlezie. Na zdrowie. Widać ten typ tak ma. Mało jest innych kobiet ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

do szkoly nie sylwestery w glowie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

KEBABOWNI ci u nas dostatek :):)

Brać ,wybierac nie żałować :)

Każdy KEBAB pokosztować :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Mi tam smakowało. polecam. a nr nie mam niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Nie chcesz nie wrzucasz.Ale na pewno będzie ci głupio gdy się dowiesz że twoje dziecko zostało uratowane dzięki sprzętowi fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

tez tak uważam - to teraz podstawowy środek lokomocji. Powinna być dworzec z poczekalnia i kasami z prawdziwego zdarzenia. Ztego dworca powinny korzystac wszystkie linie jadace przez nasze miasto. Powinno tez wprowadzic zakaz robienia sobie dworców na meiscie przez rozne linie. jeden dworzec dla wszystkich lini a nie gdzies po trawnikach i *** wie gdzie staja i biora pasażerów.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Nie ma dowozu, bo psy zaprzęgowe wyjedli i same sanie zostały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej
Autor: belfer (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-12-12 20:10

Cytat:

"Jestem jedynym Masonem na tym forum, i powiem wam "Wiedza was wyzwoli" "

koniec cytatu

taa...

To prawda ...
...Prawda

"Czy Jezus był psychicznie chory?" Parafrazując to pytanie jakie od niedawna stawiają przed sobą doktorzy Kościoła czytam doktorzy w Kościele zapytam inaczej: Czy Jezus był Iluminatem ?

Jak wiadomo Jezus był - jest do dziś postacią kontrowersyjną i tajemniczą tak jak te pytania pojawiają się nowe wątki dotyczące osoby Jezusa.

Szanowny przedmówco przedstawiający się " belfer "

używasz zwrotu " Wiedza was wyzwoli " w odniesieniu do siebie jako nauczyciela (belfra) jedynego na tym forum oświeconego - iluminata (masona). Jezus był i dla wielu jest nadal belfrem rzucającym światło na tych którzy kładą cień zakłamania świadome i nieświadome z powodu niewiedzy wynikającej z ociemniałości religijnej - społecznej - cywilizacyjnej.

Jezus powiedział : "...i poznacie prawdę a prawda was wyzwoli" biblia J8,32 po czym dał Cywilizacyjne Świadectwo Prawdzie - tej prawdzie zwane do dziś Sądem nad Prawdą

Wiedza "jest" prawdą w przeciwieństwie do niewiedzy która nie zna prawdy o tym do czego dąży poznanie wyzwolonego - wnikliwego - uwolnionego od (ciemnoty) niewiedzy człowieka.

A człowiek światły jest wnikliwy - mądry - naukowiec zawsze dąży do poznania prawdy tego co na przykład wyzwala rozwój technologii komórkowej wyzwalając nowe możliwości postępu cywilizacyjnego wyzwolonego z starodawnej głupoty - niewiedzy - ociemniałości. Człowiek wyzwolony wprowadza do religijego - skostniałego życia nową jakość pozwalającą a cywilizacyjne ożywienie - zmartwychwstanie społeczno ekonomiczne pogrzebane w religijnym sakra mętnym ... (niech sobie każdy sam dokończy)

Co prawda szanowny przedmówco "belfer" daleko Tobie do nauczyciela jakim jest Jezus ale jesteś tylko masonem - "Iluminatem" oświeconym-oświecającym. Jezus w przeciwieństwie do ciebie uważał się z kogoś więcej.

To Prawda was wyzwoli a nieWiedza zniewoli jeśli (wiedza) nie będzie autentyczna - prawdziwa - rzetelna - prosta będzie pokrętna jak "teologia" która zabiła Syna Bożego niszcząc życie boże w społeczeństwie owładniętym religijnym - teo logicznym zniewoleniem.

Powszechnie w Kościele Powszechnym nie wiadomo zatem czy Jezus był masonem tak samo jak nie wiadomo powszechnie czy był wariatem ale ...

... wiadomo że był Iluminatem po prometejsku niosącym ponad religijne światło prawdy różnym narodom i wyznaniom podążającym za swoimi przywódcami religijnymi czytam za głosem Bożym jak ślepy za głuchym.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Tak wgl. W odniesieniu do chęci stworzenia jednej uniwersalnej religii, po prostu nie rozumiem Jak mam się zjednać z kimś kto nazywa nazywa mego Boga bękartem, A jego matkę dzi*ką !!! Oraz wprost wyraża nie nawieść do chrześcijan! Po czym jest to na legalu puszczane w telewizji!
Jak można w tak obraźliwy sposób wypowiadać się na temat, o którym tak na prawdę nie mają pojęcia!!
Ameryką kierują żydzi, a ameryka to kraj masonów.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

,,Ameryką kierują żydzi, a ameryka to kraj masonów/iluminatów" Co z tego wynika, że masoneria to w pewnym sensie wymysł żydostwa.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Lekarz o którym pisałam wczoraj nazywa się ŁYSOŃ i przyjmuje we wtorki od godz od 15 do 18 na Rybakach. Jest z Białegostoku. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

A jeżeli ktoś potrzebowałby wynając całego Mikołaja który przyniesie dzieciom prezenty w dniu 24 Grudnia i nie tylko. Proszę dzwonić 515 385 623
Ceny od 60zł za wizytę. Wesołych Świąt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Najlepszy kebab w Łomży jest na Sybiraków, Kleopatry nie polecam, a tak poza tym dziwi mnie co ma wspólnego egipska kleopatra z tureckim kebabem ?? >_<

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

sala ładna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Witam ;) jak w temacie... gdzie mozna uzyskac w Łomży świadectwo kwalifikacji, jaki jest tego koszt i w jakim osrodku najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki szacunek...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org