czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POdobny do Nowogrodzkiego menela?

a myślałam że tylko mi to przeszkadza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POdobny do Nowogrodzkiego menela?

ale spór trwa o kilkadziesiąt a nie kilkaset czy kilka tysięcy metrów.
Poza tym to w Pani rodzinie zaczęło się wszystko dziać nie tak. I tu powinniście sobie sami wyjaśniać.
A kwestia wgrodzenia w działkę miejska dotyczy tylko tych kilkudziesięciu metrów. Tak? I o to tylko trwa spór w mediach. I tu sąd uznał wgrodzenie na tych tylko metrach. Jeżeli cala posiadłość ma uregulowany stan to nadal trzeba to uporządkować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POdobny do Nowogrodzkiego menela?

A ja też podam przykład : moja siostra jest wykwalifikowaną specjalistką w kierunku medycznym, skończyła kilka lat tamu studia, zrobiła kilka kursów inwestując w siebie naprawdę sporą kasę ( podsumowywując wszystko kupiłaby za to mieszkanie ) i zarabia...hmm...1600-1800zł.... a jej koleżanka ze szkoły średniej właśnie "pierdzi w stołek" na o wiele lepszej posadce w pewnym urzędzie....mimo że zawsze była zwykłą miernotą....Ale tak jak napisał DFX : układy i układziki....
Wracając do tematu autorowi chodzi chyba o firmy, wielkie przepaście w zarobkach między zwykłymi pracownikami a dyrektorami i powody upadków tych firm...to zapewne ma racje jeśli tak...nie jedna już upadła gdzie pracownik zarabia nieco ponad 1000zł albo nie ma środków czasem dla nich na wypłaty ( bo i tak raz słyszałam w jakiejś łomżyńskiej firmie która już niestety upadła ) - a kierownik/dyrektor i reszta podobnych - kilkadzisiąt tysięcy..... czy to jest mądre i "sprawiedliwe"w takiej sytuacji to wątpię...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POdobny do Nowogrodzkiego menela?

Zabiegi są drogie.Ale ruja czy cieczka nie jest co miesiąc.Co miesiąc można trochę pieniążków odłożyć i nazbiera się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POdobny do Nowogrodzkiego menela?

Kobiety walczą o przetrwanie a czasem o ...

taa...

Nie zawsze liczy się kasa jako cel kiedy w grę wchodzi niepowtarzalne kobiece życie chylące się ku upadkowi w tej na wskroś religijnej cywilizacji śmierci która od wieków marginalizowała kobiety "kamienując je" czytam obłudnie wykluczała na Amen nie zapewniając im autentycznej współodpowiedzialności za zdrowe dla nich środowisko w którym autentycznie realizowałoby się ich autentyczne prawdziwe powołanie do rozwoju życia w społeczeństwie prezentującym sobą autentyczną prawdziwą a nie pozorną cywilizację życia.

Upadek kobiet przyszłych matek jest upadkiem ich synów przyszłych partnerów kolejnych pokoleń kobiet które zawsze szukają tego czego od pokoleń nie mogą wypracować ich poprzedniczki.

Zachodzi tu pewnego rodzaju sprzężenie zwrotne cywilizacyjnego "ubytku dobra" które coraz trudniej znaleźć blisko siebie. Internet i portale randkowe umożliwiają zakrojenie poszukiwań na szeroką skalę.

Ci którzy szukają ... szukają z nadzieją zaspokojenia potrzeb deficytowych których w internecie nie znajdą tak samo jak blisko siebie. Skala poszukiwań daje większy zbiór możliwych dobrych rezultatów ale konkurencja jest jeszcze większa.

Poszukiwania kończą się jak w totolotku niektórzy wpadają w uzależnienie nielicznym szczęście sprzyja bez wysiłku większość musi na to szczęście ciężko pracować.

Jedni pracują kończynami inni innymi częściami ciała - Każdy orze jak może żeby wyrwać się ze zgorzkniałego środowiska przodków wychowanego w mroku rodzimej kultury obłudnej moralności ukrytej pod hasłem " Ora et labora " w której tej religijnej hipokryzji nie widać już końca tak samo jak źródła jej początku.

Nie ważne jak żyjesz ważne żeby nie zmarnować życia swojego i swoich bliskich a religia razem ze swoimi przywódcami religijnymi która temu celowi w całym przekroju społecznym nie służy nadaje się do dupy jak papier toaletowy spuszczony do szamba razem z "umartwionym na modlitwie" gównem religijnego zakłamania.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POdobny do Nowogrodzkiego menela?

w szpitalu jest poradnia chirurgii stomatologicznej i tam jest bardzo fajna pani dr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POdobny do Nowogrodzkiego menela?

To ja powiem Ci, że powiesili tylko dla picu, bo to komis z furami sprowadzonymi z ameryki.

Powiem tak, mi osobiście nie przeszkadzają, masoni, illuminari, jehowi, ruch new age czy wydział iscariote13, to wszystko opiera się na zasadach zielonoświątkowców, którzy to są takimi bardziej fanatycznymi katolickimi chrześcijanami, a chrześcijanie wzięli swoje poglądy i wiarę od żydów, którzy to wierzą tylko w stary testament, swoją drogą ciekawe czemu chrześcijanie wierzą w króla żydów który nazywał się Jezus? I mówię to ja, człowiek, który jest ateistą.

Czekam na lincz ze strony katolików i chrześcijan, którzy to oczywiście jak to oni, zlinczują mnie bo nie wierzę w ich bóstwa i wg. nich sieję herezję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POdobny do Nowogrodzkiego menela?

nic nie da? to jak wytłumaczysz fakt, że tak wiele osób rzuciło fajki dzięki elektrykowi?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org