czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

To ze nie mozesz podac danych osobowych to rzecz jasna bo sa one chronione. Jezeki chcesz oszczedzic innym szukajacym czegos do wynajecia takich probkemow to podaj im fragment tego ogloszenia badz numer telefonu z zamazanymi niektorymi cyferkami. Wtedy beda wiedzieli gdzie nie warto dzwonic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

Wprawdzie 20 km od Łomży ale w Zbójnej w Tęczy.Fajna sala.Polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

Czy w Łomży jest jeszcze tor gokartowy? I czy jest jakaś wypożyczalnia samochodów Buggy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

pozostaje w kerfurze wbialymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

temat mnie tak rozbawil, ze wybaczcie ale opanoqac sie nie moglam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

bardzo dziekuję kawa na ławe za kontakt do pana doktora. Mistrz333 moglbys mi napisac gdzie przyjmuje ten doktor prywatnie? dziekuje serdecznie za kazda taka informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

Witam,

strona www.akumulator.pl. Po wpisaniu danych pojazdu otrzymujemy listę akumulatorów pasujących do danego modelu.


Zobacz link:

http://www.akumulator.pl/dobierz-akumulator?brand=105&model=6276&fuel=147&type=6277&date=1991-11%3B1998-07



Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

jaka cena?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

Witam.
Pieniążki dla Janusza zbiera STOWARZYSZENIE NA RZECZ EDUKACJI, REHABILITACJI, WSPARCIA SPOŁECZNEGO I SAMORZĄDNOŚCI "SZANSA" z siedzibą w Zambrowie (18-300 Zambrów, ul. Wilsona 1/10, tel. 86/271 21 03).

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w aukcji mogą pomóc Januszowi wpłacając pieniążki na konto "Szansy":
PKO BP O/Zambrów 75 1020 1332 0000 1002 0028 1212 z dopiskiem "DLA JANUSZA"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

zależy jaka sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

Mam 3 wolne miejsca
tel.506277023

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

ktoś-coś-- wygogluj sobie bo to zbyt długi temat.( sprawdź iluminaci, masoneria, antoni lavley i te jego pranie mózgu )
Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=qlihkOKhrQ8
To ma trochę wspólnego z niektórymi Żydami.
Tak wgl polecam też to: https://www.youtube.com/watch?v=XU8LIwRUQJM
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

Proszę nie komentujcie dopóki nie nie obejrzycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

czlowieku zajaraj i sie wyluzuj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

palą k u rwa ,że tak powiem śmiecie w piecach centralnego ogrzewania. Na miejście szczgólnie wszystko od ronda w kierunku bawełny jeden wielki smród ,że wytrzymac nie można. Ja się pytam czy ktos zrobi porzadek z tymi potomkami roztrząsaczy gnoju i nauczy ich szacunku dla środowiska i innych ludzi którym to powietrze trują. Nasze miasto jest regularnie zatruwane przez tych palczy śmieci i wszelkiego gówna w tych domkach jednorodzinnych.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

Wiesz, ja moge wciąż powtarzac-------podatek od nieruchomosci moi rodzice a póżniej my, ustanowieni sądownie współspadkobiercy ,płaciliśmy za całość prawie do rzeki Narew-------OD 1947 roku.O prawie zasiedzenia już tu było.........jeżeli rodzice postawili nowy dom w 1947 roku to zasiedzenie następuje po ...i tam dodaj sobie te 20 lat w dobrej wierze i 30 w złej wierze....Postanowienia sadowe o ustanowienie spadku pochodzą z Sądu i mają odpowiednie sygnatury. Po odliczeniu terenu zabudowań w górnej części działki , dokumenty urzędowe - a nie moje jakieś tam na przykład bajki , wyrażnie wykazują zapis o 3434m2 pozostałych gruntów.......Ojciec nasz zasadził masę drzew owocowych, krzewów itp.Dolna uprawna działka dawała nam pożytki na całe lata.
Zaznaczyć tu musze, ze była to działka jednolita do momentu , kiedy sprowadzili się tu w latach sześćdziesiątych nasi sąsiedzi (drewniany domek) , którym udzieliliśmy drogi koniecznej - dojazdowej do ich posesji.......
Zresztą tragicznie ,jedynie po śmierci mamy ,skończyło się tajemne "zarządzanie posesją" przez naszego najmłodszego brata ,o którego "działaniach majątkowych " na własną rękę nic nie wiedzieliśmy.
Jeszcze w 2006 roku zapewniał mnie , że wszystko jest w rodzinie!!!

Dopiero,kiedy zmarł nasz najstarszy brat ,wnieśliśmy drugą sprawę o stwierdzenie nabycia spadku -łącznie, tj. po nim i po mamie zarazem.Wtedy zakwestionowałam - to był rok 2008 - że nasz teren został pozA nasza wiedza podzielony na 6 dużych części ale moj wniosek został pozostawiony bez nadania mu dalszego biegu.
Od 2008 roku.....rozpoczęły sie ......już tylko m o j e kłopoty urzędowe za przyczyną podłożonego mi przez brata kawałeczka o rzekomym wymiarze 522m2. Wystarczyło mu napisać w Urzędzie świstek papieru , powodujący konsekwencje ,które już zna cały region , jako " wygrodzenie sie kobiety w pas ul, Żydowskiej "
Jestem tzw. kozłem ofiarnym wraz z moimi dziećmi. Jedno z moich dzieci napisało mi....." mama! zniszczyli nam to jedno , jedyne życie!!!".........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

Dzięki za pomocną dłoń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

to podaj swoje dane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

Edvard18 a Ty jaki masz staż że udzielasz takie rady..? no i oczywiście napisz jak dbasz, no napisz napisz.. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO

na pg 1 jest plakat ale co i jak to nie pamietam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwecja - brak apartheidu sczepionkowego i wskaźnik śmiertelności ZERO



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org