piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. Ryszard Legutko: sprawa jest śmiertelnie poważna. Polsce grozi utrata niepodległości

PleasurmexC18
Dzięki za konkretną odpowiedź. Ta kwota obejmuje już prowadzenie całej sprawy, czy zależy to od liczby spraw?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Ryszard Legutko: sprawa jest śmiertelnie poważna. Polsce grozi utrata niepodległości

MOŻE TEJ OSOBIE CO ZAGINĄŁ PSIAK NIE MA DOSTĘPU DO INTERNETU SZKODA PIESKA A DZIŚ JEST BARDZO ZIMNO :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Ryszard Legutko: sprawa jest śmiertelnie poważna. Polsce grozi utrata niepodległości

masakra szkoda slow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Ryszard Legutko: sprawa jest śmiertelnie poważna. Polsce grozi utrata niepodległości

Ja26 : Wiesz z własnego doświadczenia?Dziwi mnie tak duża rozbieżnośc.Od 10 tys. do 1,5 tys. Może chodzi o rozprawę. Ta pierwsza kwota jest bardzo wysoka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Ryszard Legutko: sprawa jest śmiertelnie poważna. Polsce grozi utrata niepodległości

uważam, że skoro kobieta pozostająca w związku loguje się na portalach randkowych oznacza, że z danym związku nie jest szczęśliwa, że mężczyzna nie daje jej tego, czego ona chce. gdyby było jej dobrze z mężczyzną nie szukałaby wrażeń w necie. z drugiej jednak strony są też takie kobiety, którym jeden facet, nawet jeśli jest jej z nim dobrze, nie wystarcza. najlepsze wyjście, pogadaj z nią, niech ci sama powie o swoim zachowaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Ryszard Legutko: sprawa jest śmiertelnie poważna. Polsce grozi utrata niepodległości

Czy znacie dobrego chirurga stomatologa w Łomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org