czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Prawdziwy sukces pochodzi od Boga”. Świadectwo wiary filipińskiej mistrzyni olimpijskiej

Jak PS3 32GB za 1400zł z samym kontrolerem to tanio to... Brak mi słów.

Ja pamiętam jak kupiłem X360 Elite 120GB Jasper, z kontrolerem i 2 grami w zestawie (Halo3 i Fable2) W sierpniu 2009 przez internet z 2-letnią gwarancją W sieci RTV-AGD za 859-PLN z kurierem do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Prawdziwy sukces pochodzi od Boga”. Świadectwo wiary filipińskiej mistrzyni olimpijskiej

takze polecam schronisko





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Prawdziwy sukces pochodzi od Boga”. Świadectwo wiary filipińskiej mistrzyni olimpijskiej

Dalej pisz te bezsensowne odpowiedzi,bo dzięki temu ten wątek wciąż będzie znajdował się na początku strony.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Prawdziwy sukces pochodzi od Boga”. Świadectwo wiary filipińskiej mistrzyni olimpijskiej

no to teraz się dopiero zaczną kontrole w jego firmie... za to że podał tego bandytę do CBA, niedługo zawita do niego kontrola zus, us, gus, pup, um, cba, cbś, itd, aż w końcu zniszczą człowieka. No chyba jest twardy i też ma układy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org