czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

Janusz to wspaniały człowiek, warto mu pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

jeśli interesuje Cię kundelek co wygląda na haskiego to dzwoń (szczeniak) 795445653

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

Dziękuję Wirkoz ale to właśnie ta pani z Przykoszarowej, niestety nie zrobi tego w ciągu jednego dnia:/ już z nią rozmawiałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

Czymże jest demokracja bez demokracji. Gdyby wybory były prawdziwe i mogły coś zmienić to nasz "cudowny" rząd już dawno by ich zakazał. Moim skromnym zdaniem, ludzie dają sobą manipulować i mydlić sobie oczy. Powiedzmy tak rząd chcę rozp***dolić w drobny mak nasz naród. Chcę nas podzielić na kilka "obozów"- konkretnie na tych co stoją za lewicą, za prawicą i "mohery". Innymi słowy chcą nas skłócić ze sobą, żeby mieć spokój. Zapewne każdy z was wie, że na obchodach 11 listopada Nacjonaliści (skrajna prawica) i Antifa(zwolennicy komuny) walczą ze sobą regularnie od kilku lat. Każdy z was wie, że tzw. "mohery" są za PiS-em i nienawidzą prawicy, mało tego kipią wręcz takim kwasem, że ukrzyżowaliby prawicowców bez mrugnięcia okiem. Gdyby tak przełamać te chore stereotypy i połączyć siły (nie chodzi o polityków tylko o szarych ludzi) obalić "demokrację" w naszym kraju i przywrócić jedyny mądry system jaki panował tutaj przed wiekami, czyli monarchię. To myślę, że udałoby się jeszcze uratować to co odzyskali nasi PRAWDZIWI POLACY, podczas długich lat wojen i okupacji, a co tak łatwo rozkradł rząd, od czasów obalenia komuny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

Prosze o kontakt na dana232@tlen.pl mam doświadczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

Koko i jak? Zrobiłaś tak jak doradziłem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

Poszukuje transportu z Łomży do Białegostoku w ndz z rana ok. 8
Kontakt : eeenjoy5@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

Polecam schronisko ;) Interesuje Cię szczenior czy dorosły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczny bilans aborcji w 2021 roku. Zabito już ponad 24 mln nienarodzonych dzieci

Podbijam!! Sprawdzałam dzisiaj pod basenem i w jego okolicy,ale niestety gdzieś już sobie poszedł.Szkoda psiaka - zgubił się w najgorszym możliwym okresie.Jest bardzo przyjacielski i widać,że mieszkał w ciepłym domku bo wczoraj piszczał oblizując sobie poduszki łap-widać porządnie w nie zmarzł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org