piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

A makijaż to polecam zrobic u Pani Edyty na Mazowieckiej 668235209

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

kasztelan nie organizuje w tym roku, a w Concordi 400zl ale w tym 0.5 alkoholu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

macie jeszcze jakieś propozycje?
wie, ktoś jak nazywa się ten salon/gabinet na rondzie-pl.kościuszki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Na stronie http://www.sosedukator.pl/ masz informacje i druki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Bal sylwestrowy zawsze jest droższy niż miejsce na weselu więc 400 zł za parę w eleganckim lokalu to nic dziwnego. Kto dobrze poszuka na pewno znajdzie dużo tańszą propozycję;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Coraz wiecej bezrobotnych w tym miescie,a nasi dobroczyncy kroja se coraz wieksze kawalki tortu w Ratuszu za nic nie robienie,sadzimy ze czas z tym skonczyc,w tym miescie kazdy martwi sie tylko o swoj tylek,inni moga z glodu umrzec to nikogo nie interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Tak wielce krzyczalas jakis czas temu na forum a teraz sie odzywasz? haha.
Kobieto mamy wolny rynek.! Czy ktos Ci broni isc do szkoly sie douczyc i isc wlasnie w strone wiekszych zarobkow.? Myslimy kolezanko myslimy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Ja na Polowej mam, sciaga mi kolo 30. Mam stary telewizor i wyszukuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Urzędy nie podlegają prawom wolnego rynku. Jakim prawem urzędnicy, którzy nie tworzą wartości dodanej i ogólnie cała budżetówka ma o około 1000zł wyższe płace niż prywatna strona gospodarki? Czy to znaczy że budżetówka jest o te 30% lepiej wykształcona, czy o te 30% lepiej funkcjonuje, czy o te 30% więcej pracuje? Oczywiście że nie! Mam nadzieję że te dobre czasy dla tej sfory się skończą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

ale nie korzystasz z dekodera ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Nie, nic nie podlanczalam i tez mam pakiet za 5,50. Wczoraj wyszukiwalam i znalazlam.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

A ja mieszkam na Polowej i zniknął mi TVN, a pojawił sie jakiś program po angielsku. mam nadzieje, że to chwilowy problem techniczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

DFX dał po pysku, brawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Słyszałam, ze chyba ok. godz. 10:00 ma być na Starym Rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Ciekawe czy będzie, szkoa by bylo ciagnąc dziecko w taką pogode na darmo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

A ja wczoraj mialam TVN a dzis nie ma..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Gabi - szpilki w opakowaniach po 50g kupowałam dziś po 2 zł (hurtownia Astra na Sikorskiego), więc 4,50 zł to nie jest tanio :) Powiedziałabym, że bardzo drogo.

Co do styropianowych kulek - jeśli masz trochę czasu to możesz równie dobrze "wyrzeźbić" je sama ze styropianu. Styropian można dostać za darmo bez problemu. Nawet jeśli wyrzeźbione kulki nie będą doskonałe to i tak wstążki w karczochach pokryją to bardzo dobrze :) Chyba, że potrzebujesz kulek do innych rzeczy, np. do bombek cekinowych, wtedy jednak lepiej zainwestować w gotowe, idealnie gładkie kulki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Taa skarbówka na pewno uwierzy :) jak do drzwi zapukają i spytają co ta obca osoba tu robi :) a on odpowie :) opiekuje sie mieszkaniem znajomego bo wyjechał na 2-3 dni :) dobry kit :) jeszcze na tego znajomego poczekają i sprawdzą czy ciuchy pasują hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

tez nie mam tvn od wczoraj; na dodatek kolejność kanałów zmieniła się samoistnie. czy vectra informowala o czyms takim kogos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

niech ten pan "prezydent" te pieniadze co ciagle rozdaje swoim pseudo pracownikom (srednio co pol roku) przeznaczy na cele dobroczynne albo na walke z bezrobociem. duzo mlodych i bardzo chetnych jest do pracy ale nie ma gdzie albo jak jest takin on chojny i dobroduszny niech przeleje mi na konto u mnie sie nie przelewa wiec bardzo chetnie przyjme taka premie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

jeszcze raz powtarzam - znam takie osoby! pijana nie jestem:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Dokładnie, podnoszą podatki, żeby tylko zatrudniać kolejnych zięciów i innych krewnych i dawać im dobrze płatne stanowiska, które tak na prawdę nie są do niczego potrzebne. Klasa urzędnicza jest zmorą naszego państwa. Biurokracja sięga granic absurdu, a tylko spróbuj zwrócić uwagę urzędnikowi, to "na pewno zostaniesz odpowiednio załatwiony".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

no.. od 3 lat nie zagladam do tv:))) az z ciekawosci zobacze:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

jaki hałas z zakładow ty mi powiedz??? a tiry po calej łomzy jezdza wiec nozmalne a co do czynszu i ogolem to slyszalem i nie moge tego zrozumiec to prezesiana wali ostro w *****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Witam
Czy znacie może tłumacza języka francuskiego, który przetłumaczyłby papiery samochodu w ciągu kilku godzin? Uprzedzając ulica Przykoszarowa i Nowogrodzka już znana, chodzi mi o kogoś innego, dostępnego od reki.
Z góry dziękuje za informacje ewentualnie jakiś numer kontaktowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

hm firmie zaczyna się robic gorąco wokół pewnej części ciała w zwiazku z demontarzem instalcji AZARD która teraz można by wykorzystac do dostarczania do mieszkan sygnału cyfrowego i dlatego postanowiła wspaniałomyslnie w cenie 5,50 dorzucić parę kanałow więcej w marnej jakości coby gawiedź za mocno w tej sprawie dziobów nie darła . W sumie i tak to jest pikuś pod względem oferty i jakości do darmowego sygnału cyfrowego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Ja na rynku kupiłem w części ruskiej za 40zł skórzany, wielofunkcyjny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Ha ha ha. Tupik ,ale z ciebie imbecyl. Ha ha. Azart sam spróchniał, ze starości,a ty człowieku chcesz to cudo techniki lat 70tych wykorzystać do przesyłania cyfrówki. Poczytaj i się do kształć w tym temacie i dopiero pisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

polecam W.Kapica, ale to Białystok
http://ms.gov.pl/pl/lista-tlumaczy-przysieglych/search.html?Reg=10&Language=4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Żory nie mają straży juz od końca lat 90.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Ja złapałem ok 40 kanałów, ale rozmawiałem z gościem z Vectry i mówił, że to tylko na miesiąc. Że będzie zmiana pakietów telewizyjnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Jak znaleźć te 40 programów gdy zniknął TVN, stosując wyszukiwanie automatyczne czy ręczne. Proszę o podpowiedź jaka jesteś kolejność czynności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Spoko, nie ma problemu, popytam ludzi. Mam tylko jedno, małe, nurtujące mnie pytanie. Skoro nie masz komputera to z czego piszesz na tym forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

do zacisza rok temu byliśmy grał dj było super

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Wynajmę Św. Mikołaja,który uatrakcyjni wieczór wigilijny i wręczy przygotowane prezenty dla mojego WNUKA.Czy są takie osoby w Łomży i jaki jest koszt wynajmu.Proszę o b. poważne oferty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska medalistka podziękowała swojej dziewczynie

Darmowe porady prawne. Czy są gdzieś możliwe w Łomży? I czy mogę z nich skorzystać jak jestem osobą niepełnoletnią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org