piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

możecie sobie sprawdzić, gdzie najtaniej wymienić opony na stronie wymianaopon.pl . przydaje się, jak ktoś nie ma czasu, żeby jeździć po mieście ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

Koleżanka musiała szybko wyjechać i zostawiła mi swojego psa.Miało jej nie być dwa dni,ale pobyt się przedłuży o miesiąc.Ja nie mam warunków,żeby tak długo zajmować się jej psem.Za zgodą koleżanki szukam opieki dla jej pieska na miesiąc.Zapłaci 300zł i dołoży karmę.Piesek sięga grzbietem poniżej kolana,waży około 12 kg.Jest grzeczny,utrzymuje w domu czystość,jest wytrzymały,chodzi na smyczy,nie sprawia kłopotów.To domowy piesek,więc czas oczekiwania na swoja panią musi również być w mieszkaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

Oczywiście:-) bardzo interesująca luka w prawie!!! I tak oto omija się płacenie podatku od np. wynajmu idąc na skróty.
Ja NIE SPOTKAŁAM takiej osoby, która za free oddaje pod opiekę mieszkanie, a zwłaszcza jeśli chodzi o Łomżę gdzie wynajmujący krzyczą kolosalne kwoty odstępnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

To dosyć tanio jak na święta kiedy to kupowałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

Czy wiadomo coś już na temat budowy nowego dworca PKS z poczekalnią w Łomży?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

Ktoś wie gdzie można będzie jutro spotkać mikołaja?

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

Jeśli masz czas to proponuję Allegro bo jest połowę taniej. Jeśli czasu nie masz to sklep Ela na Bema obok solarium, w sklepie Stopka czy jakoś tam na Piłsudskiego obok pizzerii, ale tam są gorszej jakości. Na Bema znajdziesz wszystko łącznie z zawieszkami do bombek. Acha i tam dostaniesz tanie szpilki jeśli robisz karczochy. Trafia się trochę nie zaostrzonych, ale i tak cena całkiem niezła 4,50 za 50g.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

ahaa.. nie no chodzi mi o gabinet.. jakaś taka atmosferka, muzyczka, masaż .. jak w SPA.. tylko w necie nic nie moge znalezc ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

a nie wiecie może czy na rondzie[pl.kościuszki] tam co orange/tp, jest coś jeszcze takiego? wcześniej było tam chyba solarium i właśnie masaże czy coś..? czy to właśnie orange weszło na to miejsce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

dowiedz się tam na rondzie, pewnie mają jakieś karnety;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

Byłam tam ostatnio. Super robi makijaż:) warto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „PiS jest formacją socjalistyczną, a na poły nawet komunistyczną”

Powiewa bo zapewne wiaterek dmucha.





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org