piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poseł Siarkowska: tryb wprowadzania obostrzeń narusza Konstytucję

Poszukaj byl temat ze ktos dojezdza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Siarkowska: tryb wprowadzania obostrzeń narusza Konstytucję

Najlepszy podkład to nivea beauty lift jak spróbujesz już żadnego nie kupisz problem, że trudno go zdobyć kolor Amber 060. Kosztuje 20 zł oryginalny z Anglii. Kupiłam z firmy ambras a wcześniej z allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Siarkowska: tryb wprowadzania obostrzeń narusza Konstytucję

A czy mozna ubezpieczyc takie mieszkanie z wielkiej plyty,u nas w Lomzy jest duzo takich blokow,moj brat ma takie mieszkanie z plyty i chce sie wyzbyc nawet za 1000zlm2 i nie ma chetnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Siarkowska: tryb wprowadzania obostrzeń narusza Konstytucję

a czy nie większą satysfakcję sprawiłoby Ci przygarnięcie któregoś bezdomnego pieska, szlajającego sie po ulicy? mnóstwo teraz takich, nie maja ciepłego schronienia, pokarmu ani wody. One są teraz w najgorszej sytuacji, koty sobie jeszcze jakoś radzą prześlizgując się do ciepłych piwnic. Temperatury coraz niższe, myślę że warto sie nad tym zastanowić. Sama jednego kundelka przygarnęłam :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Siarkowska: tryb wprowadzania obostrzeń narusza Konstytucję

W zamian rozdadzą namioty i spiwory:):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Siarkowska: tryb wprowadzania obostrzeń narusza Konstytucję

To osoba prywata czy pracuje w salonie?
Znacie dokładny adres?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Siarkowska: tryb wprowadzania obostrzeń narusza Konstytucję

Normalnie rece opadaja jak wpm pisze zo trzeba by bylo pol Polski rozwalic a ciekawe gdzie ludzie z rodzinami by mieszkali jak tak to tylko trzeba by bylo wojne szkopom wywolac za bazprawne zdemolowanie ojczyzny mysle ze kazdy by poszedl walczyc jak by mial stac sie bezdomnym przez takich bandytow i kryminalistow ale to tylko propaganda wpm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Siarkowska: tryb wprowadzania obostrzeń narusza Konstytucję

Witam ja kupiłam okulary na allegro. Para kosztowała nie całe 150 zł
Fajne efekty, oglądanie filmu w 3d raz na jakiś czas nie szkodzi niczemu...a zresztą co w tych czasach nic nie jest zdrowe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Siarkowska: tryb wprowadzania obostrzeń narusza Konstytucję

Witam!
Czy ktoś się orientuje gdzie w Łomży można kupić Girlandę ( Łańcuch jak ze sztucznej choinki ) do ozdobienia kominka. Za odp. z góry dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org