piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tak zwana izba dyscyplinarna SN po 12 godzinach przerwała obrady w sprawie Tuleyi.

nie wiem jak jest w lomzy, ale w warszawie nie pozwalaja chodzic w sukince po salonie z obawy przed wybrudzeniem, za to przymierzalnie sa bardzo duze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak zwana izba dyscyplinarna SN po 12 godzinach przerwała obrady w sprawie Tuleyi.

imprezowa jak mogą mieć drogie wycieczki skoro nie są touroperatorem, tylko biurem agencyjnym? Ceny takie jak na necie, dodam jeszcze, że wiedzę mają ogromną, więc coś ściemniasz

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak zwana izba dyscyplinarna SN po 12 godzinach przerwała obrady w sprawie Tuleyi.

Byłam w pewnym lokalu na kawie z koleżanką. Fajny wystrój, super klimat wszystko super. Zamówiłyśmy kawę i usiadłyśmy w części ogrodowej lokalu. Pani, która na obsłużyła podała nam kawę. Wypiłyśmy kawę, zjadłyśmy ciacho, ta sama kobieta w między czasie zdążyła posprzątac nasze filiżanki. W pewnym momencie zrobiło się nam chłodno wiec postanowiłyśmy z koleżanką przesiąśc się do cieplejszej częsci lokalu. Usiadłyśmy a w chwilę później ta sama pani podała nam menu co nas z koleżanką zdziwiło, ponieważ już wcześniej wypiłyśmy kawę. No ale zignorowałyśmy to.Pomyślałyśmy, że może podala nam je gdybyśmy jeszcze zechciały coś zamówic. Po chwili kobieta wróciła i zapytała się nas czy czegoś nie podac. My grzecznie odmówiłyśmy a w tym momencie kobieta oznajmiła nam, że jeżeli nic nie zamawiamy to musimy opóścic lokal. My zdziwione przypomniałyśmy jej, że wcześniej przecież siedziałyśmy w ogródku i zamawiałyśmy już kawę. Ona powiedziała , że niestety nie możemy "siedziec przy pustym stoliku".Więc miałyśmy opcję albo coś jeszcze zamówi albo wyjśc. Wyszłyśmy bo nie miałyśmy ochcoty nic więcej zamawiac. Musze przyznac, że było to nieprzyjemne i poczułam się urażona. I tu moje pytanie czy muszę w takiej sytuacji opuścic lokal czy mam prawo w nim pozostac? Dziwana sutuacja.. Trochę tak jakby chciała nas tą "prośbą" zmusic do złożenia kolejnego zamówienia.

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak zwana izba dyscyplinarna SN po 12 godzinach przerwała obrady w sprawie Tuleyi.

ja też polecam i porodówkę i poporodową :) opieka serdeczna, bez fochów i bez żadnych suwenirów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak zwana izba dyscyplinarna SN po 12 godzinach przerwała obrady w sprawie Tuleyi.

marysia80 albo jesteś panem albo scamem usej nie ma 51 jeden stanów:) no szkoda że te forum nie ma capczera bo by wyeliminowywało kilkunasytu debili//

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org