czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POlak POtrafi

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak POtrafi

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak POtrafi

hej chciałam spytać tych którzy niedawno zaczęli zdawać na prawko w tym ośrodku - jaki jest tam koszt kursu ?
gdzie robi sie badania i ile się za nie płaci?
Jak się wybiera instruktora - czy samemu?
kogo polecacie do nauki jazdy?

z góry dzięki za mądre odpowiedzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak POtrafi

Nie wiedząc o co tuchodzi, i nie komentując tej konkretnej sytuacji, stwierdzam, że zawsze trzeba pilnować dokumentacji i tego jak i kto po kim dziedziczy. Często bałan w papierach, dla potomnych oznacza problemy. To tak tytułem refleksji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak POtrafi

Policyjny w budowlance masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak POtrafi

1.250 + badanie 80 + Egzamin w WORD. Szkoła sprawdzona, dobra. B.dobry Gruszfeld senior. Badania organizują w swojej siedzibie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak POtrafi

no wiesz tu akurat z galo mozna sie zgodzic zamiast pytac co ile tam kosztuje po prostu sie dzwoni...tu akurat mozesz uzyskac odp kogo ci polecaja..

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak POtrafi

To jest zupełna masakra , zważywszy , że nie podejrzewaliśmy taaaakiej sytuacji. Jeszcze w 2006 r. byliśmy zapewniani ,że "wszystko jest w rodzinie". Najstarszy brat zmarł w nieświadomości ale jak ja mam z tym żyć , jako styrana pracą i życiem " kobieta do bicia" ?
Tak bardzo chciałam tylko spojrzeć w twarz pewnej Pani Naczelnik.... w poszukiwaniu człowieczeństwa ale już jest właśnie na emeryturze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak POtrafi

podbijam temat-
gdzie można oddać odzież używaną,która jeszcze komuś posłuży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak POtrafi

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org