czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

tak, ale podwyżki cen biletów NIE POWINNY być panaceum na kłopoty. O to mi chodzi. Nie w tym kierunku.
np. Po co w takim razie karta miejska i ten cały drogi system skoro zauważalny jest spadek osób użytkujących autobusy? Może właśnie tak jak piszesz ktoś musiałby zdiagnozować rzeczywiste problemy i przyczyny a nie zawsze mechanicznie najpierw sięga się do kieszeni ludzi.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

Wszystko przez to , że niestety w Yamie nie ma żadnej selekcji... wpuszczają kogo popadnie, dresów , wieśniaków i innych chamów, a potem taki nie wie jak się należy kulturalnie w mieście zachowywać i dochodzi do takich sytuacji. Jak się idzie na ilość a nie jakość to takie są rezultaty. Prawdą jest, że w tej chwili o wiele kulturalniej jest w Quattro, duży parkiet w porównaniu z yamą i ochrona patrzy na to kto się do środka ładuje... takie jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

@ rudowłosa
...
... Albo że jesteś np. bratem Bieńka czy bliskim krewnym innego pracownika tego biura; wtedy nie są potrzebne przeszkolenia, nie grozi robota na czarno. Pomyśl nad tą drogą (ale to podobno trochę kosztuje)!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

Krytyczną* :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

Omania, w salonach sferii jeszcze nie kupisz modemu do Aero2. Szukaj na allegro, w necie znajdziesz wykaz modeli modemów do Aero2.

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

W tej chwili cena biletów jest, że tak powiem, wielkością graniczną i jej podwyżka spowoduje spadek sprzedaży, bo się po prostu nie opłaca. Jak ktoś ma do pokonania 2-3 przystanki, to mu się nie opłaci biletu kupować, tylko idzie pieszo. Adamosxx dobrze gada, nie wiem tylko, czy na obniżkę nie jest już za późno, tak jak jest za późno na zmianę mniej paliwożernych autobusów. A tłumaczenie, że taxi zabiera klientów jest po prosty śmieszne. Ile osób zrezygnuje z przejazdu autobusem i zapłaci 4-5 razy więcej za taxi? Tylko jak się komuś śpieszy, albo jak jest już noc, ale ilu jest takich ludzi, toż to nie taka skala, żeby empeki bankrutowały, bez przesady, ludzie jeszcze umieją liczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

Może ktoś jest zainteresowany wspólnymi zakupami z internetu? Mam zniżkę 25% na większość produktów ze strony www.yerbamatestore.pl. Stronka sprawdzona i polecana przeze mnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

nata09 co ty piep...ysz przecierz ten człowiek jest tam zatrudniony do obsługi lpg i to jest jego zasrany obowiązek stać i pilnować klienta.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

Proponuje wypad do Lasu na grzybki, zabezpieczenie sie przed kleszczami ,podgladanie dzikiej przyrody itp. Pamietaj o ekologi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

PG1 3 klasa gimnazjum :) I pare książek do 1 klasy gim. Mam też krawat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć rzeczy które mógł rząd Piś zrobić w sprawie pandemi a nie zrobił

A nie możesz w piątek po 14stej :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org