czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypowiedz Profesora...

żeby nie zakładać następnych postów to od razu wszystkich obsrajcie.
To umiecie najlepiej.
skoro nie odpowiada obsługa lub paliwo to akurat w tej metropolii wielkiej jest jeszcze kilka miejsc do zatankowania gdzie Ci mało w D...E nie wlezą

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedz Profesora...

http://www.mosir.lomza.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=183&Itemid=221

Orlik 2012 ul. Katyńska 3: 728 998 317



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedz Profesora...

ale piękny ten rudzioch <3 jak można kota "zgubić"? jak portfel jakiś...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedz Profesora...

...a ja mam do Łomży kilkanaścienaście km... i chociaż uwielbiam przejażdżki rowerowe to niekoniecznie po pracy :D

Pewnie, że rowerem prędzej, nie musi się zatrzymywać na postojach, na światłach jedynie...

Ktoś się z Was wybiera na Masę Konieczną?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedz Profesora...

Lokalizacja tego typu zakładu leż w gestii zarówno inwestora, władz miejscowych ale i tzw. góry. W Łomży nie powstało, bo mamy takich radnych (Głaz- wycieczki zagraniczne(?)) i tylko własna kasa; posła kołakowskiego (własne biznesy, idiotyczne sprawy i działania ośmieszające to miasto -np. Czeczeni, trwam, jakieś marsze, itp. dla zdobycia elektoratu).Dopóki nie zmenią się te układy, nie ma co marzyć o rozwoju tego miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org