piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lewacka agenda idzie po lasy. Rada UE łączy bioróżnorodność z praworządnością i równością płci

Miałem dzisiaj przegenialną sytuacje na Alei Józefa Piłsudzkiego. Jechałem rowerem ulicą Konstytucji 3 maja i wjechałem na Aleje Józefa Piłsudzkiego jadąc w kierunku Szosy Zambrowskiej. Po przejechaniu ronda usłyszałem syreny i tada... policjanci. "Ciekawe co zrobiłem". Otóż powodem zatrzymania było to, że po DRUGIEJ STRONIE ULICY BYŁA ŚCIEŻKA ROWEROWA I TO PO NIEJ POWINIENEM JECHAĆ. Nie obchodziło ich to, że wyjeżdżałem z ulicy przy której ścieżki rowerowej nie ma (zresztą przy niewielu ulicach jest....). Oczywiście grozi za to mandat 50 zł (za przepisową jazde po ulicy). Dla mnie to absurd. Jeżeli już wymagać od rowerzystów jazdy po ścieżkach, to niech one będą WSZĘDZIE. A ja mam teraz jeździć slalomem? Ullica - ścieżka - ulica - ścieżka. I szukać wzrokiem jakichś malutkich ścieżek co bym mandatu nie złapał?
Więcej ścieżek rowerowych i problemu nie będzie. I jeszcze żeby nauczyć pieszych że jak na chodniku jest narysowany rower to tam się nie chodzi....

PS. Mandat ostatecznie nie został mi przyznany, dostałem tzw "upomnienie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewacka agenda idzie po lasy. Rada UE łączy bioróżnorodność z praworządnością i równością płci

Kierowcy kradną na potęgę i w tym cały problem!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewacka agenda idzie po lasy. Rada UE łączy bioróżnorodność z praworządnością i równością płci

A mi tam wszystko pasuje ciacha pycha torty rewelacja obsługa bez zarzutu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewacka agenda idzie po lasy. Rada UE łączy bioróżnorodność z praworządnością i równością płci

w lidlu bywają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewacka agenda idzie po lasy. Rada UE łączy bioróżnorodność z praworządnością i równością płci

nata09 potwierdzenie przyniesie listonosz, ja w poniedziałek dostałam.
Legitymację, czy co tam jest do zapłaty, opłacam w czwartek.

Jakub, zrozum, że kobiety muszą mieć wszystko czarne na białym to po to co by dwie godz przed wyjściem/ wyjazdem być prawie gotową :D

kratki, paski, ciapki, grochy, koła, kwiatki. Jedna konkretna rzecz musi być w tym stylu... Może być? Jeśli nie, to jakieś propozycje?
:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org