piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Warszawa da się lubić ha ha ha

Tak, widziałam na kuriach piękny mały domek, ale w dużym ogródkiem, garażami, ludzie są w Stanach, a komuś odstępują za 100zł miesięcznie... Czyli można, tylko trzeba dobrze szukać.

Też współczuję... sama mieszkałam z niedoszłą teściową... potwór w ludzkiej skórze:P

Powodzenia, a nuż się uda;) też chciałabym wyrwać gdzieś "na swoje"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa da się lubić ha ha ha

mam pytanie . jak to jest . rok temu kupiłam aparat fotograficzny i po dwoch miesiącach zepsół sie, dałam do naprawy i naprawili go . teraz w maju znowu to samo sie zrobilo i znow dałam na gwarancje no i ządałam zwrotu pieniedzy za to albo wymane aparatu. uznali to ze dało sie naprawic naprawili i jak przyszłam odebrac z gwarancji to ekran mygał tak jakby drgał.. powiedziałam zeby cos z tym zrobili ze przed gwarancją tego nie bylo.. facet mi powiedział ze mogą to wysłac jeszcze raz na gwarancje ale ze koszt bedzie kosztowal od 15 do 20 zl i mam na to dwoch swiadkow ze tak mowil a teraz do mnie dzwonią z gdańska i informują ze tak ma byc takie drganie i ze koszt tej wysyłki z powrotem do media ekspert kosztuje 50 zl a teraz zadzwonilam i powiedzieli mi ze 80 zl.. jakie to oszusty są.. co z tym zrobic ?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa da się lubić ha ha ha

a jednak:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa da się lubić ha ha ha

Ooou, a ja Ciebie nie :(

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa da się lubić ha ha ha

a to nie szkodzi:) ważne za ja Ciebie ale w życiu bys się nie domyśliła kim jestem:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa da się lubić ha ha ha

Autor: maruda (---.113.introlan.pl)
Data: 16-08-12 22:10

No to sobie podjedziemy do Kozik na grzyby jak za starych dobrych czasów:):)


Nie podjedziesz marudo na grzybki bo pociąg będzie cały pełny miłośników kolei. A ja nim właśnie będę jechał ;) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org