czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

przyjeżdza z b-stoku chirurg do szpitala lub na wyszynskiego ( na nfz )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

To ja taniej kupiłam:) No ja to jestem na początku więc w sumie nie dziwie się że jeszcze za bardzo nie widzę efektów. Czasem tak sobie myślę że skoro kuracja trwa tak długo to chyba musi działać. Gorzej by było gdyby miała w kilka dni zdziałać cuda. Ja to trochę niezdecydowana jestem. Czasem coś kupie a później się zastawiam czy dobrze. Ale właśnie dużo w internecie piszą że skutki są pozytywne itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

bo to wszystko wina tuska i całej reszty ch*jów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

wstyd dla miasta, ale cóź oni muszą działać zgodnie z przepisami.... wielki szacunek dobry człowieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

kwinto ja mam wakacje teraz dla twojej wiadomosci..
czesio..nie tylko tuska..wina kazdego kolejnego rzadu oraz samorzadow...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

onaion czyli chcesz powiedzieć że mając działkę i ok 300 tys zł nie postawi 120 metrowego domu z użytkowym poddaszem? (oczywiście mowa tu bez mebli, tylko do stanu deweloperskiego, czyli z centralnym, wytynkowane i wyszpachlowane)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

Kama30 gdybyś z uwagą czytała poprzednie posty wiedziałabyś, że pracy jeszcze nie mam, studiuję. Właśnie uważam, że nie odnajduje się na tyle dobrze, żeby brać udział w festiwalach. I najwyraźniej jesteś tego przykładem, ponieważ, jak już wspominałam jantar5555, wersje koncertowe są na poziomie nie zasługującym na miano płyty. Brakuje jej szlifu. Płyta to nie prawdziwy głos tylko szereg komputerowych poprawek i korekt. Idź proszę na koncert, posłuchaj, porównaj to z materiałem na płycie. Może wtedy dojdziesz do wniosku, że to nie jest "gwiazda" na festiwal w Opolu, jak również każdy inny. Prawdziwi Artyści, którzy mieli zaszczyt wystąpić na Opolskiej scenie nie nagrywali płyt, na których był głos poprawiany komputerowo. :)
P.S Wróć do kilku poprzednich postów, może bardziej zrozumiesz o co mi chodzi. :)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

olejek rycynowy za grosze i rzęsy pięknieją...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

Autor: Sarama (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14-08-12 12:33

a ja uwazam ,że z jakiej paki z moich podatków maisto ma dokładac do komercyjnej impery . Proste jak drut jak kto ma ochote wachac palonej gumy to prosze bardzo ale nie namoj koszt. Zwracam uwag,e ,że organizator nie czyni tej impery bezpłatnie bo bilety wejsciowe beda po 10 złotych .



A ile uczestnictwo w imprezie? Skoro miasto płaci, to może chociaż wezmę udział. Mam nadzieję, niewiele więcej niż wejściówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

Super kosmetyk polecam. Już po miesiącu regularnego - powtarzam regularnego stosowania naprawdę widać efekt nieporównywalny z niczym innym. naprawdę działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

Inauguracja roku jest dopiero 18 października, a rok akademicki rozpoczyna się 1 października:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

Pewnie nie usuwa, bo się boi kolejnych tematów wrzucanych w celu sprawdzanie czujności admina... Musiałby się zabrać do roboty, a tu taki butelkowy dzień...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

Witajcie,

Mam pytanie, czy może ktoś wie coś więcej o firmie ESTIMET? Dotarła do mnie bardzo lakoniczna wiadomość, że niebawem, bo już w połowie września ma nastąpić spektakularne i przełomowe uruchomienie nowej usługi dla firm i wszystkich, którzy poszukują kooperacji i realizacji zleceń w zakresie obróbki blach i wyrobów z blachy. Otrzymałem tylko adres do zapisu na newsletter.
Jeśli ktoś już wie nieco więcej, to proszę o informacje. Z tego co dowiedziałem się dotychczas wynika, że firma przygotowuje ofertę dla bardzo szerokiego
grona producentów i firm usługowych. Byłbym bardzo wdzięczny za garść dodatkowych informacji, by przygotować zapytania o możliwości realizacyjne.
W tej chwili mam tylko adres do newslettera http://estimet.pl natomiast o samej ofercie jeszcze nie można przeczytać.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

polecam poradnie chirurgiczna dziecieca w Białymstoku i doktora Kirejczyka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

mid_m dzięki Kirejczyk przyjeżdża do łomży,właśnie się dowiedziałam,jest w każdą środę na Wyszyńskiego.Jeśli ktoś by potrzebował mam nr.telefonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

Złożyłem do nich swoje Cv ,ale do tej pory nie ma odpowiedzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Standardowo zaradny po pełowsku Sławuś.

Co za perfidna reklama... Czy ty myślisz, że znajdzie się jakiś jeleń, który uwierzy w tą bajeczkę? Napisz po prostu, że otwierasz taką a nie inną firmę i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org