czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krzywousty będzie nosił składany nos...

darkwarez nie rzucaj sie :))) bo akurat to bardzo mnie sie podobalo:)))





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty będzie nosił składany nos...

Kolejna Masa Krytyczna odbędzie się w ostatni piątek sierpnia, także o godz. 18.00.
Stary rynek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty będzie nosił składany nos...

W niedzielę 05.08.2012 moja znajoma zgubiła złotą bransoletkę (sklep z odzieżą używaną przy salonie sukien ślubnych "Princess" na Al. Legionów).

Bransoletka bardzo wiele znaczyła ponieważ była to pamiątką po tacie. Ogromnie liczę, że znalazca to przeczyta i skontaktuje się - tel. 515-253-753.
Na znalazcę czywiście czeka nagroda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty będzie nosił składany nos...

najlepsze w tym w tym wszytskim jest to ze chodziło mi raczej o fakt ze tak pojebał sie swiat ze polacy wszedzie za białych murzynów robia.
a jak widac wiadomo czemu???
bo sa kurwewsko hujowym narodem który nie porafi działac dla dobra ogółu i widzac ze ktos ma lepiej odrazu go atakuje.
ps. *** mnie to obchodzi ile zarabiasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty będzie nosił składany nos...

A jeszcze jedno,jak naprawiają telefony to robią tylko to co wpisane,np jak u mnie głośniczek i nic więcej,czy też np wgrają nowe oprogramowanie,zmienią panel itp. Bo w orange się domyślili i przy naprawach na gwarancji u moich znajomych wymieniali panele na nowe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org