czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czu juz wiecie dlaczego chce przepchcnac te bandyska ustawe, ktore daje im bezkarnasc.

nie ma chętnych???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czu juz wiecie dlaczego chce przepchcnac te bandyska ustawe, ktore daje im bezkarnasc.

A co z chłopcami i mężczyznami? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czu juz wiecie dlaczego chce przepchcnac te bandyska ustawe, ktore daje im bezkarnasc.

W kauflandzie. Kiosk z gazetami przy wejściu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czu juz wiecie dlaczego chce przepchcnac te bandyska ustawe, ktore daje im bezkarnasc.

Dziwne. Myślałem, że Jezus w klapkach chodził.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czu juz wiecie dlaczego chce przepchcnac te bandyska ustawe, ktore daje im bezkarnasc.

"Autor: ryba22 (---.28.113.229.threembb.co.uk)" - Wszystko jasne.
Przy najnizszej krajowej mozna tab zarobic jakies 1200 w tydzien, nie chce mi sie liczyc. Spoko, siedz, mozesz zostac, w koncu jak tu ci sie nie udalo to tam ci sie moze udac... prawda?
..
..
..
Nie, jednak nie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czu juz wiecie dlaczego chce przepchcnac te bandyska ustawe, ktore daje im bezkarnasc.

Autorze tematu nie wracaj do Polski. Jak masz harowac przez miesiac i zarabiac tyle co tam w tydzien, a i tam lepsze zycie niz tu te chamstwo :) Pozdrawiam i zycze powodzenia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czu juz wiecie dlaczego chce przepchcnac te bandyska ustawe, ktore daje im bezkarnasc.

Co się stało?
Pewnie nie ma jak się dostać na lotnisko bo nic tam z Łomży nie jeździ oprócz prywatnych osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czu juz wiecie dlaczego chce przepchcnac te bandyska ustawe, ktore daje im bezkarnasc.

Modlin to dziura i bezpośredniego autobusu nie będzie, dla 20 osób tygodniowo.

I rzeczywiście masz dziewczyno problem!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czu juz wiecie dlaczego chce przepchcnac te bandyska ustawe, ktore daje im bezkarnasc.

A ja zarabiam w od 3 do 3,8tys tygodniowo, i co łyso ci teraz że za damski wuj w Anglii robisz??? Haha co za nieudacznik

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org