czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

to akurat wiem.. ale potrzebna mi jest na sobote wiec nie dojdzie.. :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

Zwyczajny czyścik do przypalonych garnków:)
Szukaj w sklepach a proszkami i płynami do mycia naczyń:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

Krejzolka i jak tam udało się znaleźć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

maruda Ty to masz pomysły:))Penie na wesele Pani się szykuje<a Ty taką propozycję rzucasz:)))heh




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

zostaw go i nie zawracaj mu gitary, znajdzie sobie lepsza, madrzejsza i oddana a nie taka co mysli ze to facet ma uwazac na wszystko
w sumie dobrze facet robi, ze sie nie odzywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

A co to znaczy "kamerować"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

dr. Klepacki, przyjmuje na Małachowskiego 8, wg mnie najlepszy specjalista, widać ze zna sie na tym co robi.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

dzięki za podjecie tematu. Ja celowo to poruszyłam, bo mnie trafia h.. że urząd pracy to taka komercyjna jednostka, na ktorej utrzymanie składamy sie wszyscy- toż to budżetówka, a sami zysku nie wypracowują. No może , że nie rejestrują bezrobotnych to i zysk - pytanie- dla kogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

Oj Omanio :)

Osoba dla której jest to wyznanie , wie że to dla niej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

A może to spełniaja się przepowiednie:
"Malachiasz opisał papieży w krótkich kryptogramach. I tak Innocenty X to „Radość Krzyża” (wybrany na urząd papieski w Święto Podwyższenia Krzyża). Aleksander VII to „Strażnik górski” (w herbie miał gwia­zdy nad wzgórzami). Klemens X - „Z wielkiej rzeki” (urodził się w czasie, kie­dy Tybr spowodował wielką powódź). Pius VI - „Pielgrzym apostolski” (prześladowany przez Napoleona Bonapartego musiał stale podróżować po Europie). Pius X - „Płomień gorejący” (był gorliwym obrońcą wia­ry, w czasie jego pontyfikatu wybuchł wulkan Etna). Benedykt XV - „Wyznanie wyludnione” (pontyfikat w czasie pierwszej wojny światowej). Pius XI - „Wiara nieustraszona” (zwalczał ateizm, komu­nizm, modernizm, wszelkie ideologie i ruchy antychrześcijańskie). Jan XXIII - „Pasterz i żeglarz” (był patriarchą Wenecji a jego ulubionym środkiem lokomocji były gondole). Paweł VI - „Kwiat kwiatów” (miał w herbie lilię, kwiat królewski). Jan Paweł I - „Z przepołowienia Księżyca” (wybrany zo­stał dzień po połowie Księżyca; zmarł w połowie fazy Księżyca). Jan Paweł II - „Z pracy Słońca” (w dniu wyboru na papieża na Słońcu miały miejsce najwięk­sze w XX wieku wybuchy). Coś dużo tych zbiegów okoliczności…
Zmierzch papiestwa
Idźmy jednak dalej. Zgodnie z proroctwem Malachiasza, następcą Jana Pawła II będzie papież kryjący się pod kryptogramem „Chwała oliwki”. Idąc tym tropem, wielu chrześcijan sądziło, że Stolicę Piotrową obejmie we władanie czarnoskóry kapłan. Tymczasem w Watykanie zasiada Benedykt XVI. Przepowiednia się jednak spełniła. Obecny papież przyjął imię wywodzące się od zakonu św. Benedykta, którego symbolem jest... gałązka oliwna. Tak się też dziwnie składa, że na herbie rodowym Josepha Ratzingera widnieje koronowana głowa czarnego człowieka… To jednak nie wszystko. Drzewo oliwne symbolizuje konserwatyzm i tradycję, czyli wartości, których przez 25 lat bronił Joseph Ratzinger, przewodnicząc Kongregacji ds. Nauki Wiary.
Co jednak z następcą Benedykta XVI? Malachiasz zapisał: „Podczas ostatecznego prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego zasiądzie Piotr Rzymianin, który paść będzie owce wśród wielu utra­pień, po przeminięciu których państwo na siedmiu wzgórzach położone, zniszczone zostanie, a straszny sędzia będzie sądził swój lud. Koniec”.
Upadek Kościoła
Jak to należy rozumieć? Odpowiedzi należy szukać w wizji, której doświadczył papież Pius X. Swego czasu Ojciec Święty stwierdził: „Bracia, widziałem Rzym skąpany we krwi księży i biskupów, widziałem któregoś z papieży jak w ucieczce rzuca się do wypełnionego zwłokami Tybru. Ujrzałem nasze świątynie w gruzach i wiernych, którzy je podpalają…”.
Co ciekawe, wizja Piusa X jest zadziwiająco zbieżna z proroctwami Jana Bosco, Malachiasza i Sybilli. Podobieństwa można również dostrzec u Nostradamusa. W Centuriach czytamy: „Rzymski papieżu, miej baczenie, by nie zbliżyć się do miasta, któremu wodę niosą dwie rzeki! Kiedy róże zakwitną, ci, których umiłowałeś, bluzną krwią nieopodal - a ty razem
z nimi”. Czyżby chodziło o Lyon, leżący nad dwiema rzekami, Saoną i Rodanem?
Nie wiem, znam jednak słynną rzymską legendę, która głosi, że koniec papiestwa nastąpi z chwilą, gdy w Bazylice św. Pawła za Murami (San Paolo fuori le Mura) zabraknie miejsca w galerii papie­ży. Obecnie pozostały wolne tylko dwa medaliony…





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

zlodziejskie nasienie, lapy upieniczyc przy lokciach to by kuzwa nie kradli





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

polecam siebie :) nie jestem kosmetyczka, ale wizazystka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

a jednak ktoś wkleił informację nawet tutaj
fakt że 1.08 ale rano
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=533014&t=533014





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konfederacja apeluje do rządu: „Traktować ich jak pospolitych kryminalistów”

ja mam plastik i do wody i do centralnego i jedno i drugie zdaje egzamin

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org