piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kabaret się chowa.

Witam,czy ma ktoś namiar na dobrego fryzjera, który dojeżdża do klienta. Mam ograniczone możliwości ze względu na małe dziecko. Jeśli tak , proszę o namiar (w grę wchodzi malowanie+ ścięcie). i jakie ogólnie koszty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Dobra dobra ale apeli do pana prezydenta o jakieś festyny to średnio co tydzień były. Niestety wszystko kosztuje, nie ma nic za darmo. Jak nie na koncert to na coś innego by wydali a Wy byście nawet nie wiedzieli na co. A może na nową limuzynę dla pana prezydenta za bagatla 95 tysięcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Mam małe dziecko,2 psy i parę miesięcy temu zachciało mi się królika,ale nie mam na niego czasu...nie oddawałabym,bo jest super,nazywa się Pieszczoch.Wyniósł mnie prawie 200zł,ale w dobre ręce oddam za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Nasz prezydent to już dawno urósł do miana największego rozczarowania Ziemi Łomżyńskiej ostatnich lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Najlepiej wyślij pocztą na adres z dowodu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Hej, wiecie może gdzie mozna zrobić paznokcie żelowe dobrze i niedrogo? Najlepiej u kogos w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Czy ktoś z was korzystał może z ich usług jeśli chodzi o kamerowanie wesela? Jak wyszedł film?Byłabym bardzo wdzięczna za opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Dziś 1 sierpnia 2012r. przypada 68 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, jako rodacy i patrioci chcemy uczcić pamięć poległych bohaterów.
Obowiązkiem każdego z nas powinno być chociaż wspomnienie tego wydarzania. O godzinie "W" w całej Polsce usłyszymy symboliczne syreny, my zbierzemy się o 16:45 na Starym Rynku, by o 17:00 symbolicznie uczcić to wydarzenie. Zapraszamy wszystkich ludzi z Łomży i okolic, dobrze będzie zobaczyć narodowe symbole, flagi.

Przekażcie każdemu znajomemu.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !

http://www.youtube.com/watch?v=jdLPT8mt6VI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

ŁKS Łomża ! Lokalni PATRIOCI !

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Fakt BOHATERZY ale wyslani na rzez!!!!!!!! poprzez wybujale ambicje "przywodcow" , ktorzy spierdoli.. w 1939 roku a potem tylko wydawali rozkazy!!!!WARSZAWA BYLA ZARZYNANA PRZEZ NIEMCOW CHOCIAZ NA DRUGIM BRZEGU STALA "ARMIA WOJSKA POLSKIEGO" BERLINGA!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

ja moge dojechac i pomoc-------ale dla mnie jest to niebezpieczne!!!!!!!! dlatego ,ze w domu bym zrobila schronisko. a szczeniaki bym kradla!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Misia, mało wiem o Tobie tyle, że masz faceta niewiernego i nowotwór. Czy macie dzieci? Czy macie ślub? Jakiego rodzaju jest nowotwór? Jestem przekonana, że nie chcesz innego faceta tylko, żeby obecny powrócił. Szukaj wsparcia w matce, jeżeli ją jeszcze masz a jemu daj czas. On musi trochę się z tym oswoić. Nie naciskaj, bądź cierpliwa a wygrasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Zmienia postać rzeczy. Czy tam wyżej to Twój numer gg? Napiszę za jakiś czas do Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Tak to mój nr gg.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

mała 77 j.w chętnie go wezmę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

OSK BORAWSKI-Tam gdzie pracujesz:))

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Hejka. Czy kojarzycie może niepełnosprawnego mężczyznę z Łomży poruszającego się niebieskim skuterem?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

: smallbeautysparkle -czyim plecakiem jestes?:))

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

spróbuj w sklepie na księżnej anny 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Dziękuję:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

uuuuuuuuuuuppppppppppppppppp!!!!!!!!!!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Mogę zapłacić i 1000 PLN odstępnego za duże mieszkanie w Łomży. Może macie namiar na mieszkania w nowszym budownictwie? Ogłoszeń coś bardzo mało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Witam,

Może rzuca Wam się w oczy wolny duży baner na Łomży do wynajęcia?

Jeśli tak podajcie numer i lokalizacje.

WIELKIE DZIĘKI .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kabaret się chowa.

Ja takiego oddam za darmo z klatką(80cm) i domkiem,kolor srebrny z niebieskimi oczkami.samiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org