czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
już wiem dlaczego trzasek przegral

najlepiej iść prywatnie na wizytę i dostaniesz skierowanie. Można również spróbować ze skierowaniem w Białymstoku , a jak bardzo dokucza jechac bez skierowania do Białegostoku do PSK na ostry dyżur i wtedy mogą wziąć od ręki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: już wiem dlaczego trzasek przegral

Temat podnosi na duchu, napisz czy chłopczyk - dziewczynka? Też coś się znajdzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: już wiem dlaczego trzasek przegral


By tysia7716 at 2012-07-31

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: już wiem dlaczego trzasek przegral

cxrsa1 to zyje z MOPS 440 zł miesiac :) a nie z pracy i caly czas przesiaduje przed internetem wbijajac innym swoja krytyke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: już wiem dlaczego trzasek przegral

raqlan a podaj adres tylu ojców jest żeby Ci morde okopać pedo;---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: już wiem dlaczego trzasek przegral

Krejzolka było wtedy podejść a nie sie balas :p lub przynajmniej oczko puścić zpowrotem :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: już wiem dlaczego trzasek przegral

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: już wiem dlaczego trzasek przegral

w okolicach ul. Mazowieckiej w dniu 31.07 znaleziono Dowód osobisty (kobiety zamieszkałej w Nowogrodzie) . więcej info paula.mala156@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: już wiem dlaczego trzasek przegral

siema!
Właśnie ja z koleżanką zamierzamy w Olsztynie wynająć mieszkanie 3 osobowe i szukamy współlokatora. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie na mój e-mail: marcin@screenworld.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org