środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrum chrum kwik kwik kwik

Nie wiecie czy nr tel 864733352 jest aktualny do przychodni nr 4 na Piłsudskiego (były hotel pielęgniarek) dzwonię i nikt nie odbiera. Do tej pory nie było nigdy problemu. Iść zapytać nie mogę bo chorego dziecka nie zostawię samego w domu. Z góry dzięki za odp. na temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrum chrum kwik kwik kwik

Nie Juniorami tylko co najwyżej trampkarzami :P ale życzę powodzenia w szukaniu sponsora :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrum chrum kwik kwik kwik

Moja przybłęda wygląda dokładnie jak jeden z piesków na zdjęciu. Została znaleziona w lesie, przy ruchliwej drodze, wśród śmieci, jak miała dwa miesiące. Miała na szyjce ślady po obroży, bądź czymkolwiek innym.
Jest niewyobrażalnie mądra, kochana, energiczna i to my mamy szczęście, że ją mamy.
Miłość psa jest bezwarunkowa, warto przygarnąć i dać psiakowi bezpieczny dom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrum chrum kwik kwik kwik

Witam, zapisałam się na studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości w Łomży. Tak na prawdę to zapisałam się tam w ciemno, nic nie wiem o tej szkole, jak ona funkcjonuje, jaki jest poziom, wykładowcy itd. Pytam ponieważ jestem w trakcie mgr w innym mieście, więc od października b/r będę ciągnęła dwa kierunki, a nie wiem czy podołam i czy np wtedy gdy będą mi się kolidowały zjazdy to czy przez nieobecność można mieć jakieś problemy. Bardzo proszę o jakieś informacje na ten temat. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrum chrum kwik kwik kwik

Witam, czy orientuje się ktoś, czy na Południu jest gdzieś punkt dorabiania kluczy? Z góry dziękuję za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrum chrum kwik kwik kwik

Witam.jeżeli miałby ktoś coś dla malutkiego dziecka do oddania to prosiłabym.jestem w trudnej sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrum chrum kwik kwik kwik

ciekawe ile płacą za takiego posta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org