czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ich prawdziwe cele

voodoo moja koleżanka poznała męża przez internet i już ponad 6 lat tworzą szczęsliwą rodzinę :) w realu nie miała takiego szczęścia.. a gadac to zawsze ma się o czym - nie zależnie od tego jak poznasz ta drugą osobę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

Wlasnie co za roznica jak poznasz czy przez neta czy w realu rozmawiac jest oczym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

Ciekawy jestem - jaki cymbał /ałka/jest autorem tego twórczego ogłoszenia ? chyba żaden z dyrektorów !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

jesli chodzi o zabiegi psa, to ja ze swoim pupilem wykonuje u weterynarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

**Fikka**

chyba nie odczytałaś mojego posta lub po prostu nie odpisujesz...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

ok. dziękuje za wszystkie namiary ale musze zebrac kilka i sprawdzic kto jest najtanszy bo mam troche roboty i juz nawet roznica 5-10zl na godzinie pozwoli mi sporo zaoszczedzic.tak wiec czekam na dalsze kontakty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

W dzisiejszych czasach jest więcej możliwości - w tym właśnie możliwość poznania drugiej osoby przez internet :) Po co szlajać się po barach, imprezach, zabawach...błądzić bez celu i wciąż nie trafiać..jak i tak po kilku dniach znajomości okazywało się ze ten ktoś to zwykły ............ Przechodziłam przez to nie raz mając te naście lat .. :) A teraz spokojna osoba, nieszukająca wrażeń może poznać przez neta również osobę spokojną, nieszukającą wrażeń..:) Fajnie :) Szkoda ze ja nie miałam kiedyś takich możliwości :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

trzeba uważac, ja raz poznałem jakąs przez internet to sie potem pierzyny nie mogłem w domu doliczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

Dla porównania : ostatnio na gg napisało do mnie 2 facetów jasno określających swoje cele. Jeden szuka wrażeń, chce się spotkać w jednym celu,a drugi napisał ze nie szuka wrażen, szuka przyjaźni, miłości...jak napisałam mu że jestem zajęta - przeprosił, usunął mnie ze znajomych i chyba zaczął szukać szczęścia gdzie indziej..:) A ten pierwszy dalej nachalnie pisze...chyba muszę zmienić numer..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

Po co jeździć po świecie, jak można sobie w palmy na tapecie ustawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

http://www.bartoszklepacki.eu/

szczerze polecam... wszyscy byli zachwyceni zdjęciami z naszego ślubu i z pleneru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

Na porodówce ogólnie jest miła atmosfera, super położne i myślę, że będziesz zadowolona. Tylko na patologii nie życzę nikomu pobytu. Powodzenia i głowa do góry monia200!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

bardzo ciekawa tendencja. BL potrafi jezdzic a reszta nie .... szkoda ze sie BL nie opowiedaja jak to wspaniale im idzie w Bialym lub Wawie, ze o autostradach nie wspomne ... to jest dopiero komedia

trzeba sobie uswiadomic ze to nie nr rej swiadczy o tym jak jezdzimy a umiejetnosci i staz za kolkiem. rownie wazne jest to ile km wykrecamy rocznie i czy jezdzimy przewaznie lokalnie, czy odwiedzamy rowniez duze miasta

wiekszosc moje kariery za kolkiem jezdzilem na BL ale jakos nigdy nie przywiazywalem uwagi do tablic, tym bardziej nie ocenialem kierowcy po tym jakie tablice posiada jego auto.
wg mnie zachowanie kierowcy z pierwszego postu jest po prostu chamskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

W końcu zaczyna się coś dziać, aby tak dalej .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ich prawdziwe cele

Wstaw zdjęcie,może ktoś zauważy małą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org