czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

Zauważyłem, że na mazurach, nad morzem, na południu Polski Łomża jest tańsza niż u nas (im dalej od Łomży tym taniej), podobnie jest z innymi markami. U źródła jest drożej niż na drugim końcu kraju, więc o co tu chodzi? Browary liczą na lokalny patriotyzm...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

Gdzie w Łomży jest najlepszy wybór tkanin?
Muszę kupić szyfon i satynę do sukni.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

hehe byłem w tamtym roku na takim pokazie i nawet znajomi kupili i odkurzają normalnym odkurzaczem za 300 zł , na początku szok że taki fajny niestety na co dzień nie do użytku , realna cena tego złoma to około 1000 .Za te cenę dajesz zarobić dla sprzedawcy i dystrybutora, aha pamiętaj że gratis dodają noże i weekend w jakimś hotelu tylko że noże to od ruskich lepsze kupisz a nocleg jest ciężko zarezerwować albo w jakiś obleśnych miejscach , przynajmniej w tamtym roku tak było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

kopiuje z ogloszen aby ogloszeniodawca nie mial do mnie pretensji "Kupię mieszkanie na parterze do 100 tysięcy zł. do remontu.

telefon: 501788020
ogłoszenie dodane 2012-07-10
to prawda czy kpina??!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

ma taką funkcję, niby to działa, raz sprawdziłem, ale jakoś mi to do życia niepotrzebne, więc używam sprzęcik tylko do odkurzania.

nie wiem czy warto 7 kafli wyłożyć, wydaje mi się że jakiś używak po regeneracji też będzie działał jak nówka. Nasz hula aż miło i nie zamierza przestać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

ALE TA "CHOLERA " MOWI O 49 m2 !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

Mimo że posiada tę funkcję i na podstawie pojedynczego testu wydaje się, że działa, gadżetu używam wyłącznie do odkurzania.

Wydaje mi się, że płytka używana wcześniej, po poddaniu jej regeneracji, będzie funkcjonowała równie dobrze jak płytka nowo ułożona. Nasze hula jest ekscytujące i nigdy się nie kończy! basketball stars

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile razy Platforma zmieniała zdanie w sprawie 500+? Czy decyzje Trzaskowskiego przesądzą o jego likwidacji?

Ciekawe czy Polska czasem nie jest bankrutem ekonomicznym. Ciekawe, kto spłaci te wszystkie długi. To jest po prostu chore.
_______________________________________
https://pracemagisterskie-licencjackie.pl/kategorie-prac/prace-zaliczeniowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org