czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

re; PleasurmexC18

żeby Panorama miała tyle klientów co grecka to by dawno leżała na tzw. cycach.

W reklamie było, że najlepsze jedzenie w Quatro (dawna Grecka, Alicja, Rampa, VIP itd.), tak więc tam się udaj. Radio napewno nie kłamie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

ja również popieram - nie dość, że mam reklamę przyklejoną do szyby to jeszcze do karoserii - i kto bedzie teraz płacił za lakierowanie jak reklama zejdzie z lakierem?? firma czy roznosiciel ulotki??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

popieram skonczy sie praca dla synalka siostrzenca brata, babci dziadka ojca wujka zony siostry corki tesciowej ziecia i wielu potomkow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

ceny za pokój była chyba 40zł od osoby a domek 160 zł jak dobrze pamietam. Najlepiej samemu zadzwonic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

mysle ze najlepszym sposobem bedzie zadzwonic do danej firmy, ktorych to ulotki zostaly 'poprzyklejane' . mam nadzieje ze wyciagna jakies konsekwencje..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

też mnie to spotkało.Ulotka się przykleiła,żeby usunąć musiałem przykładać mokrą gąbkę.Zeszła na szczęście bez drapania.
Dlatego się poprzyklejały bo tego dnia deszczyk popadał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

1,5 zeta za kg to rewelacja,dajcie mi tel ja od razu ide za taka kase,nawet na zachodzie mniej placa bo tylko 30 centow za kg a 1,50 zl za kg to swietny zarobek,ale jak to mowia zeby te czeresnie same do koszyczka wpadaly to bybyla rewelacja hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

strojcie sie piekne Panie bo nieznacie ani dnia ani godziny,hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 06-07-12 15:38
a po co pracowac lepiej do mopsu isc po zasilek,nie warto pracowac,skanczylismy studia i bedziemy pracowac?lepiej z zasilku zyc i sponsora poszukac ,,,zeby zylo sie lepiej,,,Ajesli ktos chce pracowac niech sie dobija a my dziewczyny i chlopacy butelki powinnismy zbierac,swierze powietrze i nikt niegania nas,mamy wlasna dzialalnosc handlowa raz lepiej raz gorzej hihihi.Zalezy ile koszy sprawdzimy i co w nich bedzie hihihi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------K...wa kobieto ogarnij się!!!!!!!!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

Ku*wa wszystko wykupione, w żadnym sklepie nie ma... A chłodzić się trzeba

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządy folksdojcz-ekipy w Warszawie i strach dla Polski.

to idź - nr telef jest w ogł.na 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org