piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dało z rur.

Przedstawiona przez Ciebie sytuacja jest jak najbardziej zgodna z prawem, chociaż można by się w niej doszukać procederu nieetycznego.

Odnośnie legalności - co miesiąc płacisz zaliczkę za ogrzewanie, zaś rozliczenie płatności dokonywane jest po zakończeniu okresu grzewczego. Ustalenie ceny końcowej ogrzewania jest kwestią dowolną spółdzielni. Oczywiście z uwzględnieniem wpłaconych zaliczek.

Cena też zależy od sposobu rozliczania się spółdzielni z ciepłownią.
Spółdzielnia może się umówić z ciepłownią, że przez cały okres grzewczy ma stałą cenę za kilowat czy co tam oni sprzedają, albo że cena ma charakter elastyczny.

W przypadku, gdy spółdzielnia ma stałą cenę np 1 zł i umawiasz się ze spółdzielnią, że będziesz płacił 1,20 zł to wszystko jest ok. No i w tym czasie ciepłownia informuje, że w następnym okresie grzewczym będzie sprzedawać dla spółdzielni po 1,20. To spółdzielnia zachowując się nieetycznie i chcą wydębić więcej pieniędzy od mieszkańców informuje ich, że zamiast 1,20 zł będą płacić 1,40 zł, ale nie tylko w przyszłości, ale także za to co było umówione na 1,20 zł. Podstawą do większej opłaty jest przyszła podwyżka. Myślą, że nikt nie zwróci na to uwagi.

Niestety jest to całkowicie legalne, chociaż mało uczciwe pod względem moralnym.
Bo przecież spółdzielnia to wspólnota " jak kościół czy dom" a nie sra się tam gdzie się je.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

jestesmy w Pniewie co roku 2 lata temu wieczorem grał DJ z Łomzy i było super
bo grał różną muzykę nie tylko bara bara tylko i troche radiowych nowości
najlepiej jest po 17 bo juz sporo ludzi a wcześniej są występy różnych
zespołów regionalnych - niedaleko od Łomży to ijakaś rozrywka jest
dla wszystkich co tu robić w Łomży najbliższa okazja to rodowicz
show za czasów PRLu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

zdecydowanie polecam wizażystkę, profesjonalne kosmetyki, jedna cena za makijaż bez względu na okoliczność a przede wszystkim makijaż dobrany według obowiązujących dla danego typu urody zasad !!! Poza tym przed ślubem wypadałoby zrobić makijaż próbny żeby nie było niespodzianek i na jego podstawie po wspólnych uzgodnieniach wybrać ten jedyny... U Pani Sylwii Bałdygi tel. 608 144 144, makijaż próbny do 3 wersji na upartego i do 4 -rech w mini stylizacji ślubnej (welon, jakaś delikatna kombinacja z fryzurą i satynowy szal na dekold) w dniu ślubu nie ma czasu ani na wymyślanie makijażu ani na jego korekty a nie ma nic gorszego nic niezadowolona Panna Młoda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

Chodziło mi o to że jakie ludzie mają wartości, jak bardzo potrafią się zmienić po ślubie i jakie to musi być przykre słuchać czegoś takiego od męża i ojca swojego dziecka itd Konsul2 nie uważam że pisząc o tym na jakimś forum bez używania nazwisk wchodzę z butami w czyjeś życie..poprostu poruszam pewien teamt mówiący o traktowaniu drugiego człowieka.. bombel 123 wiem o jakie lalunie Ci chodzi ( też popieram to co napisałeś ) ale ta koleżanka to nie z takich - ona z takich co se niestety da wejść na głowę..:( i to nie są żadne ploty - pokazuję obraz jak dzisiaj większość panów traktuje kobiety. Ogarnijcie się panowie bo takich chwastów jak wy to pół rowu :D:D
( proszę tego mojego ostatniego stwierdzenia nie brać dosłownie :D )
Pozdro dla wszystkich dżentelmenów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

mi się podobało :) byłam raz na jednym weselu z ich udziałem - spoko ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

zgadzam sie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

: mestenio - WIESZ MYSLE ZE IM "ZYSKI " SIE NIE ZGADZAJA!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

kiedys napchali mi cala skrzynke ulotek jakiegos antykwariatu. zadzwonilem i pan mnie przeprosil i powiedzial ze wyciagnie konsekwecje wobec firmy ktorej zlecil rozniesienie ulotek za to że tak "idą na skróty". dzis mam juz spokoj. tak zalatwiajcie sprawy a nie na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

Cześć Com454, naprawiasz może komórki? Posiadam ten sam model komórki co autor tematu Nokia C1-01, ja mam problem w tym ,że telefon był podłączony do ładowarki ,a ja wykonałem telefon przy podłączonej ład. i zaczął się dym ulatniać z niej, szybko wyłączyłem od ładowarki ,było ok działał, tylko strasznie klawiatura się grzała :( po wyczerpaniu się baterijuż komórki nie mogłem ani włączyć,ani naładować :-( tak mi się wydaję ,że spaliłem gniazdo od ladowania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

nie rób tego błędu co ja i nie idz do Princess na makijaż. ja płakałam aż jak zaczełam sie bawić to makijaż płynął poza tym zrobiła mi chińskie oczy i bardzo ciemny makijaż

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

sie znacie, agnieszka robi piekny makijaz i trwaly tylko trzeba mowic o swoich mankamentach typu tlusta cera itd. a jak chcecie sobie nalozyc bezik to sobie robcie same w domu, nie okreslicie sie dokladnie a potem to narzekacie, tylko ona i nikt wiecej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

yogi!!! caly ten CANON to ma byc kapela jedna z lepszych? prrzeciez to porażka!!!!!!!!! wyją jak kojoty!!!! i zapewne zaden z nich grac nie umie bo jak stojo pijani to im dyskietki z rąk wypadają!!! najlepiej to im wychodzi oproznianie butelek a zwlaszcza temu czarnemu wokaliscie ktory juz od samego poczatku bełkocze i ma problem z wejsciem na scene,a juz nie mowie o spiewaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

Mnie zastanawia stwierdzenie sp-ni,że"podwyżka będzie miała istotny wpływ na rozliczenia za sezon grzewczy 2011-2012 ' jest to conajmniej śmieszne,bo podwyżka obowiązuje od 01.06.2012,sezon grzewczy 2011-2012 kończy się 31.08.2012 czyli sp-ni będzie płacić podwyższoną stawkę przez 3 m-ce i to tylko za ciepłą wodę,czyżby chciano w rozliczenie ciepła wrzucić nam jakieś ukryte koszty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

Jesli planujesz tam podjać pracę ,to szczerze odradzam,odpuśc sobie ,poszukaj innej oferty, zaoszczędzisz nerwów i zdrowia,taka jest moja opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

Pracowałeś tam? Fordeo,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

nie, nie posiadam innych nr do zbiorów, tylko te na czereśnie ( wzięłam z ogłoszen na 4lomza )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

a po co pracowac lepiej do mopsu isc po zasilek,nie warto pracowac,skanczylismy studia i bedziemy pracowac?lepiej z zasilku zyc i sponsora poszukac ,,,zeby zylo sie lepiej,,,Ajesli ktos chce pracowac niech sie dobija a my dziewczyny i chlopacy butelki powinnismy zbierac,swierze powietrze i nikt niegania nas,mamy wlasna dzialalnosc handlowa raz lepiej raz gorzej hihihi.Zalezy ile koszy sprawdzimy i co w nich bedzie hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

Czym różni się taki bilet VIP od standardowego? Tzn. co dostajesz w ramach takiego biletu? Oprócz dobrego miejsca na stadionie, oczywiście...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

dziękuje wszystkim za pomoc piesek się znalazł ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

zatkało wpm ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dało z rur.

http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org