czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szef PSL: \"Wychodzi na jaw prawda, że Trzaskowski nie ma wiarygodności i wcale nie jest skory do współpracy\"

21 lipca ma być Bednarek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szef PSL: \\\"Wychodzi na jaw prawda, że Trzaskowski nie ma wiarygodności i wcale nie jest skory do współpracy\\\"

A z tym brodatym z Gordona to i ja miałem przyjemność się spotkać w innej firmie motoryzacyjnej (najwidoczniej ktoś się poznał i pozbył) zgodzę się z "szybkibill" człowiek z fantazją i nie wie co robi na swoim miejscu pracy. A co do InterCarsu mają najwięcej producentów do wyboru. w Inter Team nie byłem to się nie wypowiem warto odwiedzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szef PSL: \\\"Wychodzi na jaw prawda, że Trzaskowski nie ma wiarygodności i wcale nie jest skory do współpracy\\\"

http://youtu.be/dDLiVwpv89sdziękuję za uwagę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szef PSL: \\\"Wychodzi na jaw prawda, że Trzaskowski nie ma wiarygodności i wcale nie jest skory do współpracy\\\"

jak w temacie wyjazd jutro o 6 rano. Przejeżdżam przez
Łomża,Szczuczyn,Grajewo,Ełk,Olecko,Gołdap

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szef PSL: \\\"Wychodzi na jaw prawda, że Trzaskowski nie ma wiarygodności i wcale nie jest skory do współpracy\\\"

Kto wie gdzie w Łomży przyjmuje seksuolog

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org