czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

To są czasy średniowiecza, kobieta nie miała nic do gadania i tyle, miała być wdzięczna, że ktoś chciał ją wziąć za żonę, to był zaszczyt dla niej i dlatego to właśnie panna młoda powinna się poniżać. Widocznie w różnych rejonach kobiety nadal są nikim i niczym. Smutne, ale prawdziwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

jakie dno na tym forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

http://www.telewizja-cyfrowa.com.pl/2012/05/nowe-nadajniki-mux-1/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

Azmolek... Tylko akurat jak się nie ma pojęcia o czym pisze to się pier... glupoty

Na tym rondzie jestem i kierowca i często pieszym. To skrzyżowanie ostro zamula ruch i tyle w temacie. Rondo turbinowe byłoby tu idealne tańsze, prostsze i ruch by uplynnilo.. Spróbuj na tym zawrócić, chyba ze tylko jesteś obserwatorem ruchu z mieszkania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

ja na twoim miejscu bym uciekał daleko daleko .......
chyba że jesteś ......... ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

nie chodzi o to ....
jak pisałem to przypadek ...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo do życia dla wszystkich nienarodzonych! Podpisz petycję i zatrzymaj aborcję

Jak z tego serwisu będą czyste i młode to mogę płacić za godziny, nie od metra. W chałupie sam ogarnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org