czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wara komu od mojej diety

Kasiek89 i reszta. Dobrze Wam radzę nie przygotowujcie się w ten sposób. Namieszacie sobie niemiłosiernie w głowie i co ważniejsze test może Wam wyjść zafałszowany. Tak naprawdę nie ma odpowiedzi złych, żadna Was nie dyskwalifikuje. W multiselekcie macie pokazać, że jesteście NORMALNYMI ludźmi! Takimi, którzy się wkurzają i reagują jak każdy na codziennie sytuacje z tym, że macie się wykazać większą stabilnością, opanowaniem i dobrym kontaktem z ludźmi.

Ilutek a skąd wiesz, że Ci się to podoba skoro tego nie robiłeś nigdy? Z telewizji to wiesz? To nie jest głupie pytanie, które zadałem. Tak może się Ciebie pytać psycholog. Zastanów się mocno co Cię ku temu skłania, dlaczego Ci ta praca MOŻE się podobać i to powiedz psychologowi. Jak chcesz pomagać ludziom to powiedz to. Jeśli nie lubisz monotonnej pracy itd to wszystko to mówisz psychologowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wara komu od mojej diety

Zalezy jakie tradycje sa. U mojego szwagra jest tak. że panna młoda wychodzi najpierw w normalnej sukience i wykupuje pana młodego, potem Pan młody czeka a Panna młoda ubiera się w suknię ślubna.

U mnie jest taka tradycja, że najpierw wychodza rodzice panny młodej witaja pana młodego i jego rodziców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wara komu od mojej diety

gość od cb na legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wara komu od mojej diety

michcio jestes przez S :)

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wara komu od mojej diety

a jakiej firmy GPS?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wara komu od mojej diety

a jasniej? jak to wykonac?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wara komu od mojej diety

Wielu w Łomży odbiera więcej, ale z Białegostoku, nie z Łomży.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wara komu od mojej diety

Hej dziewczyny zwracam się do waś z prośbą o polecenie dobrego fryzjera który doradzi jak pomalować i pomaluje włoski. I żeby do tego cena była przyzwoita jak na malowanie:) Oczywiście na terenie łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wara komu od mojej diety



Ile bierzesz na klatę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wara komu od mojej diety

Jasiu, zasada jest prosta. Nawet jak pies żre to nie szczeka, więc zamknij pyska byś nie ochlapał klawiatury, bo zrobisz zwarcie i problem będziesz miał.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org