czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

Za rogiem kantoru (obok Katedry) na ul.Farnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

A ja radzę Wam mimo fatalnej pogody poruszać się pieszo, całe miasto zakorkowane jazda tylko dla cierpliwych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

ale wieśniaki, a co wam to przeszkadza? Że banki powstają? nie korzystajcie i po problemie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

jest ciezko ale ogolnie ok :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

aniuskimoje Tobie nie udało się tej uczelni skończyć, więc nic dziwnego, że żaden pielęgniarek z Ciebie, wypowiadać powinny się pielęgniarki po WSA lub jak w temacie osoby wybierające się na ten kierunek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

A nie wiecie czy ciężko się dostać do PWSIiP w Łomży???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

No to może i ja wezmę głos w tej sprawie. Uczyła mnie ta pani z niemieckiego przez trzy lata, nie jest wredna. Wręcz przeciwnie. Jest bardzo miła i sympatyczna. Raz nawet, jak byłyśmy sam na sam na lekcji zapytała: "Jak tam plany na wakacje? "To było bardzo miłe. Przez połowę lat nauki z tą panią miałam 5, przez drugą połowę 4. Czasem odnoszę wrażenie, że (tak jak napisał Takos) niektórzy uczniowie chcieliby przejść spokojnie (czytaj bez wkładania nawet najmniejszych trudności w proces uczenia się) edukację w szkole. Ta pani jest wymagająca, to fakt. To tylko dobrze o niej świadczy. Ale uwierzcie mi, że ona jest jednym z najlepszych nauczycieli w tej szkole. Zauważmy, że dla co niektórych najlepszym nauczycielem jest ten, który niczego nie wymaga i można za samo chodzenie dostać dwóję na semestr. Natomiast druga grupa za dobrego nauczyciela uznaje takiego, który ciśnie. I ja do tej drugiej należałam. :) Według niektórych, Najlepiej siedzieć i nic nie robić. Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś każda kartkóweczka była zapowiadania, tak samo sprawdzian. Wszystko można było poprawić. Chyba macie świadomość, że możecie mieć pretensję tylko i wyłącznie do siebie o to, że się nie uczycie.
Jeśli pani to teraz czyta, pozdrawiam panią. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

jasiu jak ja cie dawno nie widzialem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

jasiu wrucił w dzien dziecka :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

Masakra ...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

Masakra ...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a w Krakowie naród maluje drzwi lokali pisowskich.

Masakra ...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org