piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Nie mówiłem?!



torro , to t.rrok od kalesonów jemu wszędzie będzie żle , bo to nieudacznik życiowy i frustrat ,

a o jego " rozumku " świadczą chociażby jego wypowiedzi :

Dział : Polityka - Temat : Polityka...
Autor: torro (---.elomza.pl)
Data: 21-09-11 20:44
Witam, mam w dupie polityke. Mam w dupie caly nasz rzad. Kaczynskiego, Tuska, Komorowskiego, i ich wszystkich. Pytam tylko gdzie w nich zabladzila dusza ludzka ze wala te wszystkie podwyzki, ze ludzie nie beda mieli za co zyc a tylu bezrobotnych jest. Mam w dupie bycie POLAKIEM. Nie chce nim byc. Bo co to za bycie nim, ze po kilkudziestu latach ciezkiej pracy dostac 200 zl emerytury i oplaty zrobic i przezyc najskromniej jak sie da. Da sie wogole.? Mam w dupie prawo, bo jest zwyczajnie do DUPY. Gdzie sa te czasy co kiedys. Gdy cena x towaru podwyzszyla sie o 20 groszy a caly narod wychodzil na protest. Gdzie sa Ci ludzie.? Czemu my nie wychodzimy na ulice protestowac.? Tylko biedni robia zakupy w biedronce.? Daj mi dostep do waszego koryta to juz nigdy tam nic nie kupie. Mam was w dupie zlodzieje piepr*eni. Tyle wam powiem.

.......................................................................................................................

CO ZA DEBIL I FRUSTRAT ???

.......................................................................................................................
dział : Polityka - Re: Na kogo głosować w najbliższych wyborach?
Autor: torro (---.elomza.pl)
Data: 27-03-11 22:38

JA za Korwinem głosowałem.

.......................................................................................................................




PS :
w archiwum można odszukać dziesiątki tematów , w których ten DEBIL @torro , udziela się na forum Polityka .

TERAZ mści się PSI POMIOT , bo mu kiedyś pojechałem .
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Re: Temat wazny do przeczytania.
Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-12-11 20:51

To ja proponuje wyjsc na ulice od razu w nowym roku, powiedzmy 2 stycznia. Tak jak ktos napisal wyjsc ''ogolnopolitycznie'' polak z polakiem, sprzeciwic sie rzadowi, bo to co oni z nami zrobili i robia to jest warte smiechu. Ja bylbym w stanie wyjsc i protestowac. W najgorszym wypadku bylbym w stanie tez walczyc z policja jak i podpalic budynki panstwowe. A po co? A zeby pokazac to co pokazali Anglicy!!! Ze i POLACY potrafia sie sprzeciwic i chca normalnie ZYC.!!

Niestety nie mam mozliwosci zorganizowania takiej manifestacji. Ona jest nam potrzebna.
EGIPT WYWALCZYL SWOJE - WIEC I MY ZADBAJMY O SIEBIE
Wyjsc na ulice, polaczyc sily, nieznajomy z nieznajomym zeby trzymal sie razem na tej ulicy. A w razie wypadku wjechal w policje.
Tu trzeba rewolucji!!!
Zostaniesz w domu.? Bo uznasz to za smieszne lub myslisz ze nikt nie wyjdzie. A wlasnie wyjdz i pokaz ze jestes POLAKIEM.!
Oddalbym ostatnia krople krwi aby pokazac tym skur***ynom, ze nie moga nas traktowac jak smieci.
Jak by co to ja w to wchodze na zaboj.
JA JESTEM GOTOW WALCZYC ZA WSZELKA CENE O DOBRA POLSKE. A Ty.?
....................................................................................................................

torro , CZY TO NIE DEBIL , TAK PISZE ?
....................................................................................................................

Napisałem ci wcześniej : torro , jak PSU się nudzi i nie wie co robić , to siada na łapach i jajca liże !
torro , jak już jajca wylizałeś , to teraz ROWA LIŻ , wiesz komu ?
....................................................................................................................


raz piszesz , że : " Mam w dupie bycie POLAKIEM. " ,
drugim razem " JESTEM GOTOW WALCZYC ZA WSZELKA CENE O DOBRA POLSKE." -

... czego chcesz bezrobotny DUPKU , nudzi ci się jak pisałeś powyżej ?

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

CZY , TERAZ WYSTARCZY ?

jak tak , to BUDA PSI POMIOCIE ! - t.rroku od kalesonów

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Nie mówiłem?!   
Staku 26-03-20 09:44 
 Re: Nie mówiłem?!   
paplik 26-03-20 10:00 
 Re: Nie mówiłem?!   
0-22 26-03-20 10:29 
 Re: Nie mówiłem?!   
Strasznie wolny obywatel 26-03-20 10:38 
 Re: Nie mówiłem?!   
Staku 26-03-20 10:39 
 Re: Nie mówiłem?!   
Staku 26-03-20 10:50 
 Re: Nie mówiłem?!   
paplik 26-03-20 11:45 
 Re: Nie mówiłem?!   
0-22 26-03-20 11:53 
 Re: Nie mówiłem?!   
Ares1 26-03-20 11:55 
 Re: Nie mówiłem?!   
vooo 26-03-20 12:03 
 Re: Nie mówiłem?!   
Staku 26-03-20 12:04 
 Re: Nie mówiłem?!   
0-22 26-03-20 12:20 
 Re: Nie mówiłem?!   
paplik 26-03-20 12:24 
 Re: Nie mówiłem?!   
vooo 26-03-20 12:24 
 Re: Nie mówiłem?!   
facmen 26-03-20 12:29 
 Re: Nie mówiłem?!   
0-22 26-03-20 12:33 
 Re: Nie mówiłem?!   
Staku 26-03-20 12:49 
 Re: Nie mówiłem?!   
Staku 29-03-20 18:15 
 Re: Nie mówiłem?!   
Staku 29-03-20 18:18 
 Re: Nie mówiłem?!   
0-22 29-03-20 19:15 
 Re: Nie mówiłem?!   
Staku 29-03-20 20:29 
 Re: Nie mówiłem?!   
0-22 29-03-20 20:41 
 Re: Nie mówiłem?!   
Staku 29-03-20 22:13 
 Re: Nie mówiłem?!   
Lobo 29-03-20 22:19 
 Re: Nie mówiłem?!   
0-22 30-03-20 02:37 
 Re: Nie mówiłem?!   
Staku 30-03-20 11:12 
 Re: Nie mówiłem?!   
facmen 30-03-20 11:21 
 Re: Nie mówiłem?!   
0-22 30-03-20 12:12 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org